BXMW3 15W 3’ü 1 Arada iPhone Apple Watch AirPods Uyumlu Ultra İnce Manyetik Kablosuz Şarj İstasyonu

Bix BXMW3 15W 3’ü 1 Arada iPhone Apple Watch AirPods Uyumlu Ultra İnce Manyetik Kablosuz Şarj İstasyonu düşük enerji tüketimi ve etkili ısı dağılımı sağlar. Hafif ve kompakt tasarımıyla yerden tasarruf ederken, kaymaz silikon pedler ve LED şarj ışığı sayesinde kullanıcı dostu ve yüksek kaliteli bir deneyim sunar. Telefonunuzun ekranına dokunduğunuzda sabit kalmasını sağlar ve titremesini önler. Ayrıca, masanızın/masa yüzeyinizin kaymasını veya çizilmesini önlemek için alt kısmında kaymaz silikon pedlerle donatılmıştır. Kompakt boyutu, katlanabilir ve yerden tasarruf sağlar. Her cihaz için ayrı kablolar veya adaptörler taşımak zorunda olduğunuz konusunda endişelenmeden karışık ve dağınık kablolara veda edebilirsiniz. Çalışma alanınızı düzenli tutmak ve kablosuz teknolojinin rahatlığının tadını çıkarmak işte bu kadar kolay!

Ürünü şuradan al:

Resmi Distribütör

Açıklama

3’ü 1 Arada Şarj İstasyonuyla Yerinizden Tasarruf Edin
Bix BXMW3  3’ü 1 arada manyetik şarj istasyonuyla, Apple ve kablosuz şarj işlevine sahip tüm akıllı cihazlarla uyumludur. Bu kablosuz şarj istasyonu sayesinde sadece bir kablo ile aynı anda iPhone ve AirPods’u rahatlıkla şarj edebilirsiniz. Kurulumunuzu optimize etmek ve düzenli bir çalışma masası sağlamak için birebirdir. MagSafe ve kablosuz şarj teknolojisi karmaşık kablolarla uğraşmadan kolay ve pratik bir şarj deneyimi sunar. 3 cihazınızı da aynı anda şarj edebilirsiniz. Kablosuz şarj özellikli cihazınızı şarj etmek için sadece şarj cihazı üzerine bırakın, cihaz kendiliğinden şarj olmaya başlayacaktır.

15W Yüksek Güçlü Hızlı Şarj
BXMW3 şarj istasyonu ile kablosuz şarj destekli akıllı telefonunuzu sadece 3-4 saatte tamamen şarj edebilirsiniz. (Telefon, 15W hızlı kablosuz şarjı destekler). Telefon tamamen şarj olduğunda aşırı şarjı önlemek için otomatik olarak koruma moduna geçer. Güç desteği bluetooth kulaklarınızda ise max. 5W değerdir. Bu dock istasyonu toplamda 15W güç desteği sunar. İhtiyacınız olan tüm görüş açılarını destekleyen ergonomik olarak yapılandırılmış bu manyetik masaüstü telefon standı, sıcaklık kontrolü ve voltaj koruması ile şarj esnasında olası kısa devreyi önlemeyi sağlar.

Kullanıcı Dostu ve Yüksek Kalite
Ultra ince alüminyum malzemeyle kaplı kablosuz şarj standı, düşük enerji tüketimi ve etkili ısı dağılımı sağlar. Hafif ve kompakt tasarımıyla yerden tasarruf ederken, kaymaz silikon pedler ve LED şarj ışığı sayesinde kullanıcı dostu ve yüksek kaliteli bir deneyim sunar. Telefonunuzun ekranına dokunduğunuzda sabit kalmasını sağlar ve titremesini önler. Ayrıca, masanızın/masa yüzeyinizin kaymasını veya çizilmesini önlemek için alt kısmında kaymaz silikon pedlerle donatılmıştır. Kompakt boyutu, katlanabilir ve yerden tasarruf sağlar. Her cihaz için ayrı kablolar veya adaptörler taşımak zorunda olduğunuz konusunda endişelenmeden karışık ve dağınık kablolara veda edebilirsiniz. Çalışma alanınızı düzenli tutmak ve kablosuz teknolojinin rahatlığının tadını çıkarmak işte bu kadar kolay!

Şık Bir Kablosuz Şarj Standı
Bu kablosuz şarj istasyonu, kablosuz şarj tabanını anında akıllı telefon tutucusuna dönüştüren 180° bükülebilen bir tasarıma sahiptir. Döndürme, video görüşmeleri, müzik izlemek için yatay veya dikey görünüm modu sağlamak için herhangi bir konuma kolayca kilitlenir.

Yüksek Uyumluluk
Tek bir cihazla iPhone, Apple Watch ve AirPods’ları verimli bir şekilde şarj edebilirsiniz. Manyetik şarj teknolojisi, kablosuz şarj bobininin akıllı telefonla kolayca hizalanmasını sağlar ve hızlı ve istikrarlı bir şarj deneyimi sağlar.  Mükemmel 3’lü şarj dock istasyonu başlıca Huawei/Xiaomi/Samsung S8/S9 ve üstü gibi diğer akıllı telefonlar ve Apple ürünleri için uygundur. iPhone 15/14/14 Pro/14 Pro Max/13/13 Pro/13 Pro Max/13 mini/12/12 Pro/12 Pro Max/12 mini/11/11 Pro/11 Pro Max/XS/XR/XS MAX/X/8/8 Plus, Apple Watch 8/7/6/5/4/3/2/1/SE ve AirPods 1/2/3/Pro1/Pro2 ile uyumludur. Aşırı akım, sıcaklık, gerilim, radyasyon korumasına sahiptir. (Not: manyetik şarj yalnızca bu iPhone modelleriyle uyumludur: iPhone 15/Plus/Pro Max, iPhone 14/Plus/Pro Max, iPhone 13/Mini/Pro/Pro Max, iPhone 12/Mini/Pro/Pro Max. Farklı bir telefon modelinde Magsafe kullanmak için cihazın arka kısmına metal yüzük eklemeniz gerekmektedir.)

Ürün Özellikleri

 • Model: BXMW3
 • SKU: BXMW3-BK
 • Renk: Siyah
 • Giriş Portu: Type-C
 • Malzeme: Alüminyum
 • Kablosuz Şarj Çıkışı: 15W (Telefon) / 5W (Kulaklık) / 5W (Akıllı Saat)
 • Aynı anda 3 cihazı şarj edebilirlik: Evet
 • Boyut: 130*72*99mm
 • Ağırlık: 148 gram
 • EAN: 8681820513332

Paket İçeriği

 • 1x Bix BXMW3 Kablosuz Şarj İstasyonu
 • 1x Type-C Kablo
 • 1x Adaptör
 • 1x Kullanım Kılavuzu

Kullanım kılavuzu SVG Icon
Pdf dosya, ()

Ürün Özellikleri

Model

BXMW3

SKU

BXMW3-BK

Kablosuz Çıkış Gücü

15W (Telefon) / 5W (Kulaklık) / 5W (Akıllı Saat)

Giriş

Type-C

Boyut

130*72*99mm

Ağırlık

148 gr

EAN

8681820513332