BX1P45G GaN 45W Type-C PD Akım Korumalı ve LED Göstergeli Hızlı Şarj Cihazı Siyah

BX1P45G GaN 45W Type-C PD Akım Korumalı ve LED Göstergeli Hızlı Şarj Cihazı ile akıllı cihazlarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde şarj edin. Özel ve modern tasarımıyla yüksek performansı sayesinde şarj işleminizi daha verimli hale getiren bu adaptör, günlük hayatınızda vazgeçilmeziniz olacak. Özellikle yeni iPhone 15 gibi akıllı telefonlar için ideal bir şarj çözümüdür. Sadece 30 dakikada iPhone 15’inizi %0’dan seviyelerine kadar şarj edebilir, bu sayede standart şarj cihazlarına göre 3 kat daha hızlıdır.

Ürünü şuradan al:

Resmi Distribütör

Açıklama

Bix BX1P45G GaN 45W Type-C PD Akım Korumalı ve LED Göstergeli Hızlı Şarj Cihazı, üstün GaN ve çeşitli cihazlarla uyumluluk gösteren USB-C portlu girişi ile iPhone, iPad, Android telefonlar, tabletler ve diğer USB-C destekli cihazlarınızı şarj edebilir. Evrensel uyumluluğu sayesinde tek bir adaptörle tüm cihazlarınızı güven içerisinde şarj edebilirsiniz. Ayrıca, kompakt ve taşınabilir tasarımıyla seyahatlerinizde veya günlük kullanımlarınızda kolaylıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. Mini boyutunun alt kısmında bulunan şık LED bildirim alanı adaptörün aktif çalıştığını gösterir. En yeni GaN teknolojisiyle standart şarj cihazlarına göre daha küçük boyutlarda 45W gücüne kadar hızlı şarj imkanı sunmaktadır. iPad gibi PD şarjı destekleyen tabletlerinizi, akıllı saatlerinizi ve akıllı telefonlarınızı aynı anda şarj edebilirsiniz.

45W Hızlı Şarja Hazır Olun!
BX1P45G GaN 45W Type-C PD Akım Korumalı ve LED Göstergeli Hızlı Şarj Cihazı ile akıllı cihazlarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde şarj edin. Özel ve modern tasarımıyla yüksek performansı sayesinde şarj işleminizi daha verimli hale getiren bu adaptör, günlük hayatınızda vazgeçilmeziniz olacak. Özellikle yeni iPhone 15 gibi akıllı telefonlar için ideal bir şarj çözümüdür. Sadece 30 dakikada iPhone 15’inizi %0’dan %60 seviyelerine kadar şarj edebilir, bu sayede standart şarj cihazlarına göre 3 kat daha hızlıdır. iPhone 15 serisi, iPhone 14 serisi, iPhone 13 serisi, iPhone 12 serisi, iPhone SE 2022, iPhone 11, iPhone X, XR, XS Max, iPhone 8 ve 8 Plus gibi birçok iPhone modeliyle uyumludur. Ayrıca iPad Pro, iPad Air, iPad mini, AirPods Pro, Samsung Galaxy S serisi, A serisi, Note serisi, Tab serisi, Xiaomi, Huawei akıllı telefonları ve diğer birçok cihazla da uyumlu olarak kullanılabilir.

Cihazlarınızı Güvenle Şarj Eder 
Aşırı akım, aşırı voltaj ve aşırı ısınmaya karşı koruma özellikleri ile donatılmıştır. Bu sayede şarj esnasında cihazlarınızı ve adaptörü güvende tutar. Kalite standartlarına uygun olarak üretilen BX1P45G , dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Bu sayede güvenilir bir şarj deneyimi yaşarsınız. 45W USB-C Şarj Adaptörü ile her zaman tam dolu ve hazır bir cihaza sahip olur. Şarj esnasında oluşabilecek olumsuzluklara karşı oluşturulmuş güvenlik protokolleri sayesinde yüksek akım, yüksek voltaj, kısa devre, yüksek sıcaklık gibi durumlarında şarj işlemini keserek bağlı olan cihazları güvene alır. Bunlara ek olarak alev almaz (PC fireproof) ve ısıya dayanıklı malzeme yapısıyla da fiziksel olarak güvenliği tamamlayıcı hale getirmektedir. Ürün donanımında yer alan GaN teknolojisi diğer şarj cihazlarında yaşanan enerji kaybını %25’e kadar düşürmektedir.

Her Yere Götürün
BX1P45G şarj cihazının kompakt tasarımı ile yanınızda çantanızda kolayca taşıyabilirsiniz. Şarj cihazı içerisinde bulunan akıllı çip sayesinde cihazınızın ihtiyacına göre akımı otomatik olarak algılayarak uyumlu olan cihazları hızlı şarj etmenize olanak sağlar. Type-C çıkışından 45W’a kadar sağladığı yüksek güç ile başta iPhone 15 olmak üzere tüm Apple cep telefonları ve Apple kulaklık / Apple saat için aynı anda şarj etmek veya Samsung cep telefonu + Samsung kulaklık / Samsung saat için aynı anda şarj etmek için de uygundur.

Ürün Özellikleri

  • Model: BX1P45G
  • SKU: BX1P45G-BK
  • Giriş: AC100-240V – 50/60Hz, 1.2A max
  • Bağlantı: 1x Type-C
  • USB-C Çıkış: 5V⎓3A, 9V⎓3A, 12V⎓3A, 15v⎓3A, 20V⎓2.25A(45W)
  • Renk: Siyah
  • Boyut: 46*32*38mm
  • Sertifika: CE
  • EAN: 8681820515022

Kullanım kılavuzu SVG Icon
Pdf dosya, ()

Ürün Özellikleri

Model

BX1P45G

SKU

BX1P45G-BK

Giriş

AC100-240V – 50/60Hz, 1.2A max

Bağlantı

Type-C

USB-C Çıkış

5V⎓3A, 9V⎓3A, 12V⎓3A, 15v⎓3A, 20V⎓2.25A(45W)

Renk

Siyah

Boyut

46*32*38mm

Sertifikalar

CE