Sıkça Sorulan Sorular

Bix hangi ülkenin markasıdır? Çalışma Alanı Nedir?

Bix bir Türk markası olarak, teknolojik ürünlerin geniş bir yelpazesini sunmaktadır. Bu ürünler, akıllı ev sistemlerinden başlayarak, HUB ürünleri ve GaN teknolojisi ürünleri ile genişlemiştir.

Bix, ürünleri ile tüm tüketici sınıflarına hitap etmekte ve dünya çapında bir marka olma hedefi ile çalışmaktadır. Ürünler, kalite ve uluslararası standartlara uygunluk konusunda titizlikle üretilmektedir.

Bix, hangi ürünleri üretir?

Farklı tiplerde ve kapasitelerde powerbank modelleri, çeşitli hızlı şarj adaptörleri, data ve şarj kabloları, ethernet kabloları, akıllı saatler, notebook standları, telefon ve tablet tutucular, kablosuz kulaklıklar, dönüştürücü adaptörler ve hayatınıza pratik dokunuşlar yapmaya aday daha fazla çeşit ürünler bulunmaktadır.

Orijinal Teknoloji ve Bix arasındaki ilişki nedir?

Bix, bir Orijinal Teknoloji Ltd. Şti. markasıdır. 2003 yılında kurulan Orijinal Teknoloji, orijinal aksesuar ithalatı yapmaktadır. 2015’e kadar uluslararası markaların ithalatını sürdüren Orijinal Teknoloji, 2016 yılında ise Bix markasını geliştirdi.

Orijinal Teknoloji’den güç alan Bix, yeni nesil ürünler üretmeyi ve kısa vadede 100 ülkede satışta olmayı planlıyor. Ayrıca, yakın gelecekte ses sistemlerinde dünya çapında bir marka haline gelmenin yanısıra %100 çevreci ürünler üreterek Türkiye’de pazarlamayı ve pazarın taleplerini hızlı bir şekilde cevaplamayı hedefliyor.

Bix Saiji Nedir?

Bix, kendi ürünlerinin yanısıra, bir ABD markası olan Saiji ile Türkiye’de ortak bir marka oluşturarak ürünlerini, Bix çatısı altında Bix Saiji olarak  satmaktadır. Saiji markası, genellikle elektronik aksesuarlar, telefon tutucuları, tablet standları, dizüstü bilgisayar masaları ve benzeri ürünler üreten bir şirkettir. Saiji ürünleri, kullanıcıların mobil cihazlarını ve elektronik cihazlarını daha rahat ve ergonomik bir şekilde kullanmalarına yardımcı olur. Markanın ürünleri, işlevsellik, dayanıklılık ve kullanıcı konforu gibi özelliklerle bilinir.

2 Yıl Koşulsuz Değişim Nedir? Garanti Süreci Nasıl İşliyor?

Bix markası olarak, ürünlerimizden kaynaklı herhangi bir sorunla karşılaştığınızda, 2 yıl boyunca koşulsuz değişim garantisi sunmaktayız. Bunun dışında garanti ve teknik servis hizmetleri, yasal süre olarak 20 iş gün içerisinde belirlenmiş prosedürlere göre işlemektedir. Garanti sürecinin geçerli olabilmesi için, yetkisiz müdahalede bulunulmaması ve ürünün satın alma tarihinden itibaren 2 yılın geçmemiş olması gerekmektedir. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim?

Email: info@bix.com.tr

Telefon: 0 850 303 0249 

Hafta İçi 09:00 - 18:00 | Cumartesi 09:00 - 13:00

Ürünlerinizi Nasıl Satın Alabilirim?

Bix olarak satış noktalarımızda siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Ürünlerimizi hem bayilerimiz aracılığıyla hem de çeşitli pazaryerlerinde kendimiz satışa sunmaktayız. Her ürünün ilan sayfasında, ilgili ürünün satış sayfa linklerine kolayca ulaşabilirsiniz. Bu sayede, ürünlerimizi farklı platformlarda güvenle satın alabilirsiniz.

Toplu Alım - Bayilik gibi Konularda Kimle Görüşebilirim?

Email: info@bix.com.tr

Telefon: 0 850 303 0249 

Hafta İçi 09:00 - 18:00 | Cumartesi 09:00 - 13:00