BXTW1 TWS Earbuds ANC & ENC Aktif Gürültü Önleyici, Şeffaf Mod, Bluetooth 5.2, Suya Dayanıklı IPX4, Stereo Surround, Dahili Mikrofon, 10mm Dinamik Ses, iOS Android için Kulak içi TWS Kulaklık Siyah

✔ Bluetooth 5.2 ve Tek Adımda Eşleştirme ✔ Yükseltilmiş Bluetooth 5.2 teknolojisi, Bix TWS Earbuds SOUNDCRAFT kablosuz kulaklık başlıkları, en son Bluetooth 5.2 teknolojisiyle daha hızlı ve daha kararlı Bluetooth bağlantısı, daha fazla bağlantı mesafesi, daha az gecikme ve kesinti sağlar, dokunmatik kontrolün hassasiyeti açısından daha iyi performans. Tek adımda hızlı eşleştirme, kablosuz kulaklıklar, kasanın açılmasıyla en son eşleştirilen cihaza otomatik olarak bağlanır. iPhone, iPad, Android/Dizüstü Bilgisayarlar/PC vb. için ideal kulak içi kulaklıklarınız olacaklar.

✔ ANC Gürültü Azaltma ve Şeffaf Mod ✔ Mikrofonlu Bix BXTW1, Aktif Gürültü Önleme Bluetooth kulaklıkları, size rahat bir gürültü azaltma deneyimi sunarken Şeffaf Mod sayesinde dışarıdaki seslerin kulağınıza ulaşmasına izin vererek etrafınızda olup bitenden haberdar olmanızı sağlar -24dB’ye kadar daha geniş farklı sesleri kapsayabilir. ENC, çevresel Gürültü Önleme teknolojisi, her zaman her yerde HD aramalar ve yüksek kaliteli net görüntülü sohbetler almak için ortam gürültüsünü filtreleyebilir ve azaltabilir. Kabul edilen 10 mm tam aralıklı dinamik hoparlör sürücüleri ile BXTW1 size derin bas ve zengin ve güçlü ses sunar.

✔ 18 Saate Kadar Çalma Süresi ✔ TWS Earbuds SOUNDCRAFT Bluetooth kulaklıklar 18 saate kadar çalma süresi sunar. Sağlanan USB-C şarj kablosunu kullanarak tek bir şarj, yalnızca 15 dakikalık şarjın ardından size %100 ses seviyesi ile 70 dakikalık oynatma süresi sağlar, %50 ses seviyesinde ise, oynatma süresi daha uzun olacaktır.. Şarj kutusunu %1’den %100’e kadar tam şarj etmek sadece 2 saat.

✔ IPX4 Su Geçirmez ✔ Kablosuz kulaklıklar, IPX4’ün su geçirmezlik seviyesinde tasarlanmıştır; bu, her açıdan ter veya yağmur damlalarına karşı tamamen dayanıklı olabilecekleri anlamına gelir; koşu, binicilik, fitness ve diğer egzersizleriniz için endişelenmenize gerek yoktur.

✔ 24 AY GARANTİ ✔ BİX ÜRÜNLERİNİN TAMAMI; ARIZA DURUMUNDA 24 AY KOŞULSUZ DEĞİŞİM VE GARANTİ KAPSAMINDADIR.

Stok kodu: BXTW1-SİYAH

Ürünü şuradan al:

Resmi Distribütör

Açıklama

 

Bix TWS Earbuds Bluetooth 5.2 Enc, Anc ve Şeffaf Modlu TWS Kablosuz Kulaklık, en son Bluetooth 5.2 teknolojisiyle daha kararlı Bluetooth bağlantısı ve daha fazla bağlantı mesafesi sunar. Gelişmiş Bluetooth 5.2 çipi ile donatılan ve cihazla arasında inanılmaz derecede düşük ses gecikmesi sağlayan hızlı bağlantı sağlayan bir kablosuz kulaklıktır. Yalnızca 4 gram ağırlığı ve ergonomik tasarımıyla, kullanıcılarına mükemmel bir müzik deneyimi sunar. IPX4 sertifikasıyla su damlalarına dayanıklıdır, sıçrama ve yağmur endişesi olmadan rahatlıkla kullanılabilir. Egzersiz sırasında da terlemeyi ve yağmur gibi suları önler. Her iki kulaklık ENC (Çevresel Gürültü Engelleme) teknolojisi ile arka plandaki gürültüleri etkili bir şekilde engelleyebilen son derece hassas mikrofonlarla donatılmıştır. Ayrıca ANC özelliğiyle size rahat bir gürültü azaltma deneyimi sunmak için 24dB’ye kadar dış ses gürültüsünü azaltmaktadır.

 

Ürün Özellikleri

Model

BXTW1

Bluetooth Versiyonu

5.2

Yonga Seti

BT8922A Supports SBC Codec

Hoparlör Boyutu/Teknolojisi

10mm Dinamik

Hoparlör Hassasiyeti

111db

Mikrafon Adeti

Her kulaklık için bir adet mikrofon

Batarya Kapasitesi (Kulaklık)

40 mAh

Dokunmatik Sensör

Destekli

Konuşma Süresi

3 saat

Şarj Süresi

2 saat

ENC

Destekliyor

ANC

Destekliyor (24db)

Suya Dayanıklılık

IPX4

Ağırlık

4g(tek kulaklık)

Renk

Siyah

Şarj Kutusu

Özellikleri

Şarj Kutusu Kapasitesi

350 mAh (20 saatten fazla dinleme süresi

Kutu Şarj Süresi

2 saat

USB Girişi

USB Type-C

Boyut

64 x 24 x 46mm

Kutu Ağırlığı

31g