H2 Soundcraft 40mm Sürücülü 14 Saat Çalma Süreli Katlanabilir Bluetooth 5.0 Kulak Üstü Kulaklık Siyah

Bix H2 Bluetooth Kulaklık, güçlü ses kalitesi ve gelişmiş özellikleriyle müzik deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyor. Bluetooth 5.0 teknolojisi sayesinde daha istikrarlı bağlantı ve düşük gecikme ile müziğinizin keyfini sınırsızca yaşayın. Derin bas ve stereo ses özelliğiyle müzikleriniz daha canlı ve etkileyici hale geliyor. Kulaklık, cilde dostu malzeme kullanılarak tasarlanmıştır, uzun süreli kullanımlarda bile rahat bir deneyim sunar. Kapalı ses boşluğu tasarımı sayesinde çevre gürültülerinden izole edilerek daha net ve berrak sesler elde edilir.

Stok kodu: H2

Ürünü şuradan al:

Resmi Distribütör

Açıklama

Müziğinizi Bir Üst Seviyeye Taşıyın
Bix H2 Bluetooth Kulaklık, güçlü ses kalitesi ve gelişmiş özellikleriyle müzik deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyor. Bluetooth 5.0 teknolojisi sayesinde daha istikrarlı bağlantı ve düşük gecikme ile müziğinizin keyfini sınırsızca yaşayın. Derin bas ve stereo ses özelliğiyle müzikleriniz daha canlı ve etkileyici hale geliyor.

Konforlu ve Berrak Sesler
Kulaklık, cilde dostu malzeme kullanılarak tasarlanmıştır, uzun süreli kullanımlarda bile rahat bir deneyim sunar. Kapalı ses boşluğu tasarımı sayesinde çevre gürültülerinden izole edilerek daha net ve berrak sesler elde edilir.

14 Saate Kadar Çalma Süresi
Şarj etmeden uzun süre müzik keyfi için Bix H2, 14 saate kadar kesintisiz çalma süresi sunar. Katlanabilir tasarımı ve hafif yapısı sayesinde her yere rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Kulaklığın uyumlu kafa bandı ve kulak pedleri, uzun süreli kullanımlarda bile konforlu bir deneyim yaşamanızı sağlar.

Net ve Kesintisiz Görüşmeler
Net sesli aramalar için entegre çağrı kalitesi sayesinde telefon görüşmelerinizi daha net bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca 10 metrelik çalışma menzili (açık alan) sayesinde kablosuz özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz.

Akıllı Çift Cihaz Bağlantısı
Telefon veya bilgisayarda video izlerken bir aramayı yanıtlayarak eğlence ve iş arasında kolayca, zahmetsizce geçiş yapabilirsiniz.

Etkileyici Ses Kalitesi
Bix H2 Bluetooth Kulaklık ile en sevdiğiniz müzikleri daha etkileyici bir şekilde dinleyin ve mükemmel ses kalitesinin keyfini çıkarın. 40mm hoparlör çapı ve 20Hz-20kHz hoparlör frekansı, zengin ve detaylı seslerin keyfini yaşamanızı sağlar. Artık müziğinizi istediğiniz zaman ve mekanda doyasıya dinleyebilirsiniz.

Kullanım kılavuzu SVG Icon
Pdf dosya, ()

Ürün Özellikleri

Model

H2

Renk

Siyah

Bluetooth Versiyonu

JIELI AC6955F V5.0

Desteklenen Profiller

HFP/HSP/A2DP/AVRCP

Ses Kodu:

SBC/AAC

Çalışma Aralığı

10 metre (açık alan)

Çalışma Süresi

10-14 saat

Pil Türü

350mAh / 3.7V

Şarj Süresi

2-3 Saat

Hoparlör

40mm

Hassasiyet

1 KHz'de 115±3dB

Empedans

32Ω

Bekleme Süresi

>200 günden fazla

Kafa Bandı

Rahat kullanım için ayarlanabilir kafa bandı

Bağlantı Arabirimi

C Tipi