Bix Fanlı Sivrisinek Kovucu Kamp Lambası, Açık ve Kapalı Alanlar için Şarj Edilebilir ve Elektronik Zapper, Led Aydınlatma, Taşınabilir Fenerli, IPX4 Su Sıçramasına Karşı Korumalı Böcek Kovucu – KL-02

Bix Sinek Kovucu, sinir bozucu sivrisineklerin, gnatların ve diğer zararlı böceklerin keyfinizi kaçırmasına izin vermeyen güçlü bir koruma sunar. Hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda kullanabileceğiniz KL-02, böcekleri etkili bir şekilde uzak tutar ve size huzurlu bir ortam sağlar.

KL-02 sinek kovucu, pratik bir şekilde kullanabileceğiniz kablosuz ve şarj edilebilir bir tasarıma sahiptir. Güç kablosu veya pil değiştirme gibi zahmetli işlere ihtiyaç duymazsınız. Cihazı tamamen şarj ettiğinizde, 30 saate kadar kesintisiz kullanım sunar. Şarj durumunu ise LED göstergesi sayesinde kolayca takip edebilirsiniz. Üstelik her bir Bix Böcek Kovucu, Mikro USB Şarj Kablosu ile birlikte size sunulur.

Çevre dostu bir alternatif olan sivrisinek tuzakları, toksik böcek spreylerinin veya kimyasalların ailenizi ve evcil hayvanlarınızı etkilemesi endişesini ortadan kaldırır. Elektrikli ızgarası, güvenli bir plastik kasa içinde saklanır ve çocukların ve evcil hayvanların olası elektrik çarpması yaralanmalarından korunmasını sağlar.

Çok yönlü bir kullanım imkanı sunar. Dış mekanlarda masa üzerine doğrudan yerleştirebilir veya pratik geri çekilebilir askı kanca sayesinde asabilirsiniz. Ürünün benzersiz tasarımı, aynı zamanda bir ışık kaynağı olarak da kullanılabilir. İç mekan sivrisinek kovucu, 2 seviyeli bir LED ile donatılmıştır, böylece her durumda mükemmel parlaklık seviyesini elde edersiniz.

Güçlü sivrisinek koruması, kablosuz ve şarj edilebilir özellikleri, herkes için güvenli kullanımı ve çok yönlü kullanım seçenekleriyle sivrisineklerle mücadele etmek isteyenler için

24 AY GARANTİ: BİX ÜRÜNLERİNİN TAMAMI; ARIZA DURUMUNDA 24 AY KOŞULSUZ DEĞİŞİM VE GARANTİ KAPSAMINDADIR.

Stok kodu: KL-02

Ürünü şuradan al:

Resmi Distribütör

Açıklama

Kullanım kılavuzu SVG Icon
Pdf dosya, ()

Ürün Özellikleri

Dahili Pilin Özellikleri

3.7V, 2000mAh Polimer Liytum Batarya

Voltaj/Akım Giriş

5V/ 1A

Şarj Süresi

Yaklaşık 3 Saat

Fener LED’i

15x 0.5W SMD, 5000-6000K

Güç Kaynağı

18650 Şarj Edilebilir Pil" veya "3XAA Pil