Bix Saiji K8 Ultimate Çok Fonksiyonlu Ayarlı LED Işıklı Çalışma Masası Gri

Bix Saiji K8 Ultimate Çok Fonksiyonlu Ayarlı LED Işıklı Notebook Soğutuculu Çalışma Masası ile, Ayarlanabilir açı ve yüksekliklere sahip ürün işlevi, tepsiyi iyi bir konuma göre özelleştirmenize ve ardından gözlerinizin, sırtınızın ve boynunuzun yorgunluğunu atmanıza olanak tanır. Her iki taraftaki iki otomatik kilitleme düğmesi, yükseklikteki hızlı değişikliği kolayca yapabilir. Ayaklar 10.6″ – 15.4″ arasında 5 farklı yüksekliğe ayarlanabilir. Tahtanın altında 4 farklı açıda (0°-36°) ayarlanabilen 2 adet kıskaç bulunmaktadır.

Ürünü şuradan al:

Resmi Distribütör

Açıklama

Bix Saiji K8 Ultimate Çok Fonksiyonlu Ayarlı LED Işıklı Notebook Soğutuculu Çalışma Masası, ayarlanabilir açı ve yüksekliklere sahip ürün işlevi, tepsiyi iyi bir konuma göre özelleştirmenize ve ardından gözlerinizin, sırtınızın ve boynunuzun yorgunluğunu atmanıza olanak tanır. Her iki taraftaki iki otomatik kilitleme düğmesi, yükseklikteki hızlı değişikliği kolayca yapabilir. Ayaklar 10.6″ – 15.4″ arasında 5 farklı yüksekliğe ayarlanabilir. Tahtanın altında 4 farklı açıda (0°-36°) ayarlanabilen 2 adet kıskaç bulunmaktadır.

3 Seviyeli Parlaklık ve Ayarlanabilir Açılı Lamba
Ledli masa lambası, çalışma, okuma, yazma, öğrenme, eğlence ve diğer gereksinimlerinizi karşılayabilecek üç parlaklık ayarına sahiptir. Dört eksenli açı ayarı doğrudan ışık verebilir. Katlanabilir Led masa lambası gücü maksimum parlaklık süresi, bir şarjdan sonra 10 saattir. Açık renk sıcaklığı, gözlerinizi iyi koruyan 4000K’dır.

XXL Ekstra Büyük Boy
23,6″ x 17,7″ ekstra geniş diz üstü dizüstü bilgisayar masası ihtiyacınız olan her şeye uyar. Dizüstü bilgisayarınız, ders kitabınız, fareniz ve akıllı telefonunuz bir arada olabilir ve elinizin altındadır. Kanepede, yatakta, komodin olarak ve hatta yerde rahatça çalışabilecek kadar geniştir. Ayaklar, ekstra stabilite ile çoğu yatak masası ayağından %30 daha kalındır.
Çok Fonksiyonlu Dizüstü Bilgisayar Masası
7 ek Kitle donatılmıştır: Kaymaz deri kılıf/Çıkarılabilir Led lamba/Saklama çekmecesi/Çıkarılabilir kitap sehpası/Hareketli dizüstü bilgisayar durdurucu/USB şarj kablosu/Dizüstü bilgisayar kılıfı. Çeşitli özellikler, evde çalışırken her türlü ihtiyacınızı karşılayabilir.

Çok Kullanımlı Yatak Masası Tepsisi
Bu çok işlevli masa, ofisinize ve evinize mükemmel bir ek olacaktır. Laptop iş istasyonu, yatak için laptop sehpası, çocuk yatağı masası, mini yazı masası, laptop kanepe masası ve ofis & iş için ayaklı masa olarak kullanabilirsiniz. SAIJI yatak masası tepsisi ile insanlar rahatlama ve üretkenlik için harika bir denge kurabilirler.
Daha Dayanıklı Yapı
SAIJI Dizüstü Bilgisayar Yatak Masası, ayarlanabilir destek sistemi sayesinde bacaklarınızı koymak için yeterli alana sahiptir. Katı tahta, ağırlığı 39 kg’ye kadar destekleyebilir. Sadece iyi kalpli bir yatak masası değil, aynı zamanda güçlü bir yatak masası gibidir.
Ürün Özellikleri
  • Marka: Bix
  • Model: K8 Ultimate
  • Renk: Gri
  • Yüzey Boyutu: 600*450*mm
  • Uyumluluk: 17 inç laptop
Paket İçeriği:
  • 1 x Bix Saiji K8 Ultimate Çok Fonksiyonlu Ayarlı LED Işıklı Çalışma Masası Gri

Ürün Özellikleri