BXC10TA USB Şarj Cihazı ve 1 Metre Type-C Şarj ve Data Kablosu

Bix BXC10TA USB Şarj Cihazı ve Type-C Şarj ve Data Kablosu, 10W’lık gücü ile cihazınıza optimum derece şarj eder. Kolay taşınabilir kompakt tasarımı sayesinde mobil cihazınızı dilediğiniz yerde şarj edebilirsiniz. Akım koruma özelliği güvenli bir şarj deneyimi sunarken akıllı çipi ile tüm Type-C portuna sahip cihazlarla uyumluluk sağlar.

Ürünü şuradan al:

Resmi Distribütör

Açıklama

Bix BXC10TA USB Şarj Cihazı ve Type-C Şarj ve Data Kablosu, 10W’lık gücü ile cihazınıza optimum derece şarj eder. Kolay taşınabilir kompakt tasarımı sayesinde mobil cihazınızı dilediğiniz yerde şarj edebilirsiniz. Akım koruma özelliği güvenli bir şarj deneyimi sunarken akıllı çipi ile tüm Type-C portuna sahip cihazlarla uyumluluk sağlar. Bix BXC10TA ile Type-C girişine sahip yeni nesil cihazlarınızı güvenle şarj edebilirken veri aktarımını da gerçekleştirebilirsiniz.

Geniş Uyumluluk
Bu şarj cihazı, her tür USB şarj cihazıyla uyumludur. Çeşitli cep telefonu ve tablet markalarına ek olarak, şarj cihazı ayrıca kulaklıklar, masa lambaları, taşınabilir fanlar, oyun konsolları, güç bankası, radyo vb. gibi yaygın olarak kullanılan diğer küçük cihazlarla da geniş ölçüde uyumludur. Dahili koruma sistemi, şarj cihazını aşırı ısınma, aşırı yüklenme, aşırı gerilim, aşırı akım ve kısa devreye karşı korur. Şarj cihazının akıllı çipi, cihaz pilinin aşırı şarj edilmesini önlemek ve insanların ve cihazların güvenliğini sağlamak için şarj akımını da kontrol edebilir.

Paket İçeriği
1 x Bix BXC10TA 10W Şarj Adaptörü
1 x Bix Type-C Şarj ve Kablosu 1 Metre

Ürün Özellikleri 

Marka Bix
Model BXC10TA
USB Port: 1x Port
Güç: 10W
Giriş: AC100V-240V 50/60Hz 0.3A
Çıkış: 5V – 2.1A
Kablo Türü: 2.1A USB-A to USB Type-C Kablo (1m)
Renk: Beyaz
EAN: 8681820511758

Ürün Özellikleri