BXCH2 15W MagSafe Uyumlu Kablosuz Şarj ve Manyetik Araç içi Telefon Tutucu Siyah

Bix BXCH2 15W Magsafe Kablosuz Şarj ve Manyetik Araç içi Telefon Tutucu, iPhone telefonlar için 15W şarj desteği ile cihazlarınızı hızlı şarj eder. Kablosuz şarj özelliği bulunmasına rağmen manyetik bağlantı özelliği bulunmayan cihazlarınızı manyetik kılıf kullanarak şarj edebilirsiniz. İçerisinde bulunan aşırı şarj ve kısa devre koruması sayesinde cihazınızda veya aracınızda herhangi bir soruna yol açmaz. ABS malzemeden tasarlanan ürün ufak çaplı darbelere karşı dayanıklıdır.

Ürünü şuradan al:

Resmi Distribütör

Açıklama

Bix BXCH2 15W Magsafe Kablosuz Şarj ve Manyetik Araç içi Telefon Tutucu, sürüş sırasında telefonunuzu güvenli bir şekilde kullanmanızı ve cihazınızın kablosuz bir şekilde şarj olmasını sağlar. Manyetik yüksek güçlü yapışkan ile telefon tutucu arazi şartlarında, tümseklerde, kasislerde ve bozuk yollarda yerleştirdiğiniz yerden düşmez. Havalandırma ızgarası için olan bağlantı aparatı ayarlanabilir kilit boyutu ile yerleştirdiğiniz ızgaraya kolayca uyum sağlar. Uzun araç yolculukları gibi durumlarda navigasyon bulunmayan araçlarınızda navigasyon işlevi gören telefonunuz sizin için en iyi konumda olur ve sunduğu üstün şarj teknolojisi ile şarjı bitmez. iPhone telefonlar için 15W şarj desteği ile cihazlarınızı hızlı şarj eder. Kablosuz şarj özelliği bulunmasına rağmen manyetik bağlantı özelliği bulunmayan cihazlarınızı manyetik kılıf kullanarak şarj edebilirsiniz. İçerisinde bulunan aşırı şarj ve kısa devre koruması sayesinde cihazınızda veya aracınızda herhangi bir soruna yol açmaz. ABS malzemeden tasarlanan ürün ufak çaplı darbelere karşı dayanıklıdır.

iPhone Serileri için Tam Uyumludur
Bix BXCH2, iPhone 15, 14 Pro Max/ 14 Pro/ 14 Plus/ 13 Pro Max/ 13/13 mini için özel olarak tasarlanmıştır ve normal kablosuz telefon tutuculardan farklıdır. Klipsi açmanıza gerek yoktur. Böylece ellerinizi serbest bırakmak için daha kullanışlıdır. iPhone 15’i 25 dakika içinde %30 oranında şarj edebilirsiniz. Entegre akıllı çip akıllı ısı yönetimini destekler ve böylece güvenli ve hızlı, verimli şarj hızı sağlar. (Hızlı şarj için lütfen QC veya PD hızlı şarjı destekleyen ve en az 18W
çıkışa sahip bir şarj adaptörü kullanın.)

Ultra Stabil Klipsler
Yeni yükseltilmiş çift kilit, sürüş sırasında tutucunun kaybolmadan düşmesini önler. Ürünün yapısı alüminyum malzemeye sahiptir. Ultra güvenli kaymaz kauçuk hem havalandırma ızgaranızı hem de telefonunuzu çizilmelere karşı korur. Dikey ve yatay havalandırma açıklığı için mükemmeldir. Güvenli manyetik kilit ve üçgen sabitlemeyle her zamankinden daha fazla sallanmaz.

Görüşünüzü Engellemez
Küçük boyutuyla kullanılmadığı zaman neredeyse fark edilmez ve sürüş sırasında görüşünüzü engellemez. Başka bir araç havalandırma deliğine takmak istiyorsanız rahatlıkla çıkarılabilir ve kullanımı saniyeler alır. Telefonunuzu tek elle takabilir veya çıkarabilirsiniz. Ayrıca, cihazınızın açısını ayarlamak, size çok zaman tasarrufu sağlamak ve size harika bir sürüş deneyimi sunmak için çok uygundur.

Geniş Uyumluluk
Bix BXCH2’yi iPhone telefonlarınızda bir Magsafe / manyetik kılıf ile veya telefon kılıfı olmadan da kullanabilirsiniz. Sıradan manyetik olmayan kılıf ve diğer wireless şarj destekleyen QI cep telefonları manyetik çekim halkası ile rahatlıkla kullanılabilir. Magsafe uyumlu bir kılıf kullanarak kablosuz şarj özelliği bulunan ancak Magsafe özelliği olmayan telefonlarınızı şarj edebilirsiniz.

Not: Bu ürün bir şarj adaptörü değildir, kablosuz şarj desteği için araç şarj adaptörüne bağlanması gereklidir. Kutu içeriğinde kılıf ve araç şarj cihazı bulunmamaktadır.

Ürün Özellikleri

  • Model: BXCH2
  • SKU: BXCH2-BK
  • Kablosuz Şarj Desteği: Var
  • Tip: Araç Telefon Tutucu
  • Giriş: 9V-2A, 12V-2A
  • Kablosuz Çıkış: 15W Max iPhone için
  • Çalışma Sıcaklığı: -10°C – 40°C
  • Yayılan H Alanı -45.76dB uA/m (@10m)
  • EAN: 8681820513271
  • Renk: Siyah

Kullanım kılavuzu SVG Icon
Pdf dosya, ()

Ürün Özellikleri

Model

BXCH2

Giriş

9V-2A , 12V-2A

Kablosuz Çıkış Gücü

15W Max (iPhone için)

Çalışma Sıcaklığı

-10°C – 40°C

Renk

Siyah