BX05HB 3x USB 2.0 Portlu ve Micro SD / SD Kart Girişli Çoklayıcı Adaptör HUB

Bix BX05HB Kart Okuyuculu 3 Portlu USB Çoklayıcı Hub, notebooklarınızda kısıtlılığı bulunan USB portlarınızı çoğaltmanıza yardımcı olur ve Micro SD ve SD kartlarınızdan veri aktarımını sağlar. Birden fazla USB portunu aynı anda kullanarak veri aktarımını kolaylıkla sağlayabilir ve diğer usb aksesuarlarınızı kullanmanıza olanak sağlar.

Üzerinde bulunan Micro SD – SD kart okuyucu sayesinde kartlarınızda bulunan verileri notebook cihazlarınıza aktarabilirsiniz. Tak çalıştır özelliğine sahip olmasından dolayı herhangi bir sürücü yüklemenize ihtiyaç duymaz.

Ürünü şuradan al:

Resmi Distribütör

Açıklama

Bix Kart Okuyuculu 3 Portlu USB Çoklayıcı Hub, notebooklarınızda kısıtlılığı bulunan USB portlarınızı çoğaltmanıza yardımcı olur ve Micro SD ve SD kartlarınızdan veri aktarımını sağlar. Birden fazla USB portunu aynı anda kullanarak veri aktarımını kolaylıkla sağlayabilir ve diğer usb aksesuarlarınızı kullanmanıza olanak sağlar. Üzerinde bulunan Micro SD – SD kart okuyucu sayesinde kartlarınızda bulunan verileri notebook cihazlarınıza aktarabilirsiniz. Tak çalıştır özelliğine sahip olmasından dolayı herhangi bir sürücü yüklemenize ihtiyaç duymaz.

Ürün Özellikleri:

Marka: Bix
Model: BX05HB
Yüksek Hız: 480Mbps
Malzeme: Aluminyum
Kablo Uzunluğu: 20cm
Genişlik: 30g
Destekleyen Sistemler: Windows, Mac, Google Chrome

BX05HB 3x USB 2.0 Portlu ve Micro SD / SD Kart Girişli Çoklayıcı Adaptör HUB Herhangi Güç Kaynağına İhtiyaç Duyar mı?
Bix Kart Okuyuculu 3 Portlu USB Çoklayıcı Hub, herhangi bir güç kaynağı vs. ihtiyaç duymaz. Notebook veya masaüstü bilgisayarınızda tak çalıştır olarak kullanım sağlayabilirsiniz.

Kullanım kılavuzu SVG Icon
Pdf dosya, ()

Ürün Özellikleri

Model

BX05HB

Yüksek Hız

480Mbps

Kablo Uzunluğu

20cm

Malzeme

Aluminyum

Renk

Gri

Ağırlık

30g

Destekleyen Sistemler

Windows, Mac, Google Chrome