BX04HD USB 3.0 to SATA Dönüştürücü Adaptör

Bix BX04HD USB 3.0 to SATA dönüştürücü adaptör, USB bağlantı noktasını sata portuna dönüştürerek hard disk sürücülerinizi kullanmanıza olanak sağlar. USB 3.0 teknolojisi sayesinde 5 Gbps’e kadar veri aktarım hızına sahiptir. Bu sayede dosya aktarım işlemini çok hızlı bir sürede gerçekleştirebilirsiniz. Herhangi bir sürücü yüklemeden kullanabileceğiniz Bix dönüştürücü tak-çalıştır olarak kullanmanız yeterli olacaktır. Üzerinde bulunan led ışıkları sayesinde sürücünüzün aktif olarak çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsiniz.

Ürünü şuradan al:

Resmi Distribütör

Açıklama

Bix BX04HD USB 3.0 SATA 2.5″ inch 3.5″ inch SSD Hard Disk Çevirici Dönüştürücü Adaptör, USB bağlantı noktasını sata portuna dönüştürerek hard disk sürücülerinizi kullanmanıza olanak sağlar. USB 3.0 teknolojisi sayesinde 5 Gbps’e kadar veri aktarım hızına sahiptir. Bu sayede dosya aktarım işlemini çok hızlı bir sürede gerçekleştirebilirsiniz. Herhangi bir sürücü yüklemeden kullanabileceğiniz Bix dönüştürücü tak-çalıştır olarak kullanmanız yeterli olacaktır. Üzerinde bulunan led ışıkları sayesinde sürücünüzün aktif olarak çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsiniz.

Not: 3.5 inch HDD sürücüleri için güç kaynağı gerekmektedir.

Ürün Özellikleri

  • Marka: Bix
  • Model: BX04HD
  • Malzeme: ABS
  • Renk: Siyah
  • Veri Aktarım Hızı: 5 Gbps
  • Konnektör A: USB 3.0
  • Konnektör B: SATA
  • Kablo Uzunluğu: 30cm

Paket İçeriği

1 x Bix BX04HD USB 3.0 SATA 2.5″ inch 3.5″ inch SSD Hard Disk Çevirici Dönüştürücü Adaptör
1 x Kullanım Kılavuzu

Bix BX04HD USB 3.0 SATA 2.5″ inch 3.5″ inch SSD Hard Disk Çevirici Dönüştürücü Adaptör, Hangi İşletim Sistemleri İle Uyumludur?
Bix BX04HD USB 3.0 to SATA dönüştürücü adaptör, Windows 10 / 8.1 / 8/7 / XP / Vista, Mac OS, Linux veya Chrome OS gibi işletim sistemleri ile uyumlu şekilde çalışmaktadır. Ayrıca oyun konsolları için PS4, PS4 Pro, PS3, Xbox one, Xbox 360; Raspberry Pi; TV; Router

Bix BX04HD USB 3.0 SATA 2.5″ inch 3.5″ inch SSD Hard Disk Çevirici Dönüştürücü Adaptör, Hangi Boyuttaki HDD Sürücüleri İle Uyumludur?
Bix USB BX04HD 3.0 to SATA dönüştürücü adaptör, 2.5 inch ve 3.5 inch boyutundaki HDD sürücüleriyle uyumlu şekilde çalışmaktadır. Aynı zamanda 5.25 ODD sürücüsüyle uyumlu şekilde çalışmaktadır.

Bix BX04HD USB 3.0 SATA 2.5″ inch 3.5″ inch SSD Hard Disk Çevirici Dönüştürücü Adaptör İçin Bilgisayarıma Bir Sürücü Yüklemem Gerekir Mi?
Bix USB BX04HD 3.0 to SATA dönüştürücü adaptör için bilgisayarınıza bir sürücü yüklemeniz gerekmez. Dönüştürücü tak – çalıştır şeklinde kullanılabilir.

Kullanım kılavuzu SVG Icon
Pdf dosya, ()

Ürün Özellikleri

Model

BX04HD

Malzeme

ABS

Renk

Siyah

Veri Aktarım Hızı

5 Gbps

Konnektör A

USB 3.0

Konnektör B

SATA

Kablo Uzunluğu

30cm