BX-CP02G RGB Aydınlatmalı Gaming Notebook Soğutucu

✔ Surround RGB ışıkları ✔ Dizüstü bilgisayar soğutma matının her tarafında RGB ışık şeritleri bulunur. Dizüstü bilgisayar soğutma standı açıldıktan sonra, serin RGB aydınlatma efektini dağıtabilir. 10 çeşit aydınlatma modu vardır, tercihlerinize göre renkli solunum lambaları veya monokrom solunum ışığı modunu seçebilirsiniz. Oyun oynarken çok havalı ve güzel bir görüntü oluşturabilirsiniz.

✔ 6 Yüksek Hız ve Sessiz Fan ✔ Dizüstü bilgisayar soğutma pedi, 3 küçük fan ve 3 büyük fandan oluşur. Dizüstü bilgisayarınızın sıcaklığını etkili bir şekilde minimum seviyelere indirin . Aynı zamanda, gürültüyü azaltmak için fanlara kapasitör bileşenleri eklenmiştir. Bilgisayar üzerine yerleştirildiğinde neredeyse hiç ses duymayacaksınız.

✔ 8 Yükseklik Ayarı + Cep Telefonu Standı ✔ Oyuncu dizüstü bilgisayar soğutucusu, seçilebilecek 8 çeşit ayarlanabilir yükseklik sağlar. Sırt ve boyun yorgunluğunu etkili bir şekilde gidermek için tasarlanmıştır, ihtiyaçlarınıza uygun açıyı ayarlayabilirsiniz. Gizlenebilir telefon tutucu, dizüstü bilgisayar soğutma fanının sol tarafında bulunur. Bilgileri kolayca görüntülemek için genişletebilir ve telefonunuzu sol veya sağ tarafa yerleştirebilirsiniz.

✔ Masa ve Tur Kullanımı ✔ Dizüstü fan soğutma pedinin büyük boyutlu bir tabanı vardır. Büyük boy taban sahip olan BX-CP02G, kuvvet taşıma alanını artırabilir ve ağır dizüstü bilgisayarlarını taşımakta daha kolay olanaklar sağlar.

✔ 24 AY GARANTİ ✔ BİX ÜRÜNLERİNİN TAMAMI; ARIZA DURUMUNDA 24 AY KOŞULSUZ DEĞİŞİM VE GARANTİ KAPSAMINDADIR.

Ürünü şuradan al:

Resmi Distribütör

Açıklama

Bix BX-CP02G RGB Aydınlatmalı Gaming Notebook Soğutucu, 6 adet güçlü fanı ile ısınma problemini ve ısı kaynaklı performans düşüşü problemlerini ortadan kaldırır. 10-19″ Notebooklar ile uyumlu olan Bix BX-CP02G RGB Aydınlatmalı Gaming Notebook Soğutucu, LCD ekranı ve RGB aydınlatması ile şıklığından ödün vermeyerek işlevini en iyi şekilde yerine getirir. Kayma önleyici ayakları rahat bir kullanım sağlarken, alaşımlı üst plakası ve ABS yapısı size uzun ömürlü bir kullanım vaat ediyor.

Kullanım kılavuzu SVG Icon
Pdf dosya, ()

Ürün Özellikleri

Model

BX-CP02G

Boyut

415 x 300 x 33mm

Fan Boyutu

110*110*15mm(3 adet) 70*70*15mm (3 adet)

Fan Hızı

600-800±10%RPM

Hava Akışı

76CFM

Gürültü

17-20dBA

Ağırlık

1150 Gr.

Uyumluluk

10″-19″ arası Laptoplar

Güç

5W

Büyük fan hızı

1000-1300RPM

Küçük fan hızı

1800-2100RPM

Malzeme

Alaşım Üst Plaka ve ABS Plastik