BX-CP01G RGB Aydınlatmalı Gaming Notebook Soğutucu

✔ Surround RGB ışıkları ✔ Dizüstü bilgisayar soğutma matının her tarafında RGB ışık şeritleri bulunur. Dizüstü bilgisayar soğutma standı açıldıktan sonra, serin RGB aydınlatma efektini dağıtabilir. 7 çeşit aydınlatma modu vardır, tercihlerinize göre renkli solunum lambaları veya monokrom solunum ışığı modunu seçebilirsiniz. Oyun oynarken çok havalı ve güzel bir görüntü oluşturabilirsiniz.

✔ 6 Yüksek Hız ve Sessiz Fan ✔ Dizüstü bilgisayar soğutma pedi, 18cm fanı ile dizüstü bilgisayarınızın sıcaklığını etkili bir şekilde minimuma indirin. Aynı zamanda, gürültüyü azaltmak için fanlara kapasitör bileşenleri eklenmiştir. Bilgisayar üzerine yerleştirildiğinde neredeyse hiç ses duymayacaksınız.

✔ 5 Yükseklik Ayarı ✔ Oyuncu dizüstü bilgisayar soğutucusu, seçilebilecek 5 çeşit ayarlanabilir yükseklik sağlar. Sırt ve boyun yorgunluğunu etkili bir şekilde gidermek için tasarlanmıştır, ihtiyaçlarınıza uygun açıyı ayarlayabilirsiniz.

✔ Masa ve Tur Kullanımı ✔ Dizüstü fan soğutma pedinin büyük boyutlu bir tabanı vardır. Büyük boy taban sahip olan BX-CP01G, kuvvet taşıma alanını artırabilir ve ağır dizüstü bilgisayarlarını taşımakta daha kolay olanaklar sağlar.

✔ 24 AY GARANTİ ✔ BİX ÜRÜNLERİNİN TAMAMI; ARIZA DURUMUNDA 24 AY KOŞULSUZ DEĞİŞİM VE GARANTİ KAPSAMINDADIR.

Ürünü şuradan al:

Resmi Distribütör

Açıklama

 

Bix BX-CP01G RGB Aydınlatmalı Gaming Notebook Soğutucu, üçlü 18 cm çapındaki devasa fanı ile ısınma problemini ve ısıya bağlı performans düşüşü problemini çözerek oyun seviyenizi yükseltmektedir. 10-18″ uyumluluğu sayesinde geniş bir kullanım yelpazesine sahiptir.

Kullanım kılavuzu SVG Icon
Pdf dosya, ()

Ürün Özellikleri

Model

BX-CP01G

Boyut

400 x 288 x 36mm

Fan Boyutu

180’180’20mm

Fan Hızı

600-800±10%RPM

Hava Akışı

76CFM

Gürültü

21dBA

Ağırlık

1150 Gr.

Malzeme

ABS ve Metal Ağ