BXCH3 15W Manyetik Kablosuz Şarj Destekli 360° Ayarlanabilir Araç içi Telefon Tutucu

Bix BXCH3, iPhone 15, 14 Pro Max/ 14 Pro/ 14 Plus/ 13 Pro Max/ 13/13 mini için özel olarak tasarlanmıştır ve normal kablosuz telefon tutuculardan farklıdır. Arkadaki düğme yardımıyla telefon tutucunun klipsleri açılabilmektedir. Böylece ellerinizi serbest bırakmak için daha kullanışlıdır. iPhone 15’i 25 dakika içinde %30 oranında şarj edebilirsiniz. Entegre akıllı çip akıllı ısı yönetimini destekler ve böylece güvenli ve hızlı, verimli şarj hızı sağlar. Sıradan manyetik olmayan kılıf ve diğer wireless şarj destekleyen QI cep telefonları manyetik çekim halkası ile rahatlıkla kullanılabilir.

Ürünü şuradan al:

Resmi Distribütör

Açıklama

BXCH3 15W Manyetik Kablosuz Şarj Destekli 360° Ayarlanabilir Araç içi Telefon Tutucu, sürüş sırasında telefonunuzu güvenli bir şekilde kullanırken cihazınızın kablosuz bir şekilde şarj olmasını sağlar. Manyetik yüksek güçlü yapışkan ile telefon tutucu arazi şartlarında, tümseklerde, kasislerde ve bozuk yollarda yerleştirdiğiniz yerden düşmez. Standart araç içi şarjlarının aksine tutucu bölümüne telefonu yerleştirdiğinizde otomatik olarak kavrayarak şarj işlemine başlamaktadır. Bu sayede sürüş güvenliğini arttırırken sürüş esnasında telefonunuzu da şarj eder. 15W çıkış gücüne sahip MagSafe destekli kablosuz şarj teknolojisi aynı şekilde kablosuz şarj desteği bulunan tüm akıllı telefonlarla uyumludur. Havalandırma ızgarası için olan bağlantı aparatı ayarlanabilir kilit boyutu ile yerleştirdiğiniz ızgaraya kolayca uyum sağlar. Uzun araç yolculukları gibi durumlarda navigasyon bulunmayan araçlarınızda navigasyon işlevi gören telefonunuz sizin için en iyi konumda olur ve sunduğu üstün şarj teknolojisi ile şarjı bitmez. iPhone telefonlar için 15W şarj desteği ile cihazlarınızı hızlı şarj eder. Kablosuz şarj özelliği bulunmasına rağmen manyetik bağlantı özelliği bulunmayan cihazlarınızı manyetik kılıf kullanarak şarj edebilirsiniz. İçerisinde bulunan aşırı şarj ve kısa devre koruması sayesinde cihazınızda veya aracınızda herhangi bir soruna yol açmaz. 4.7 inç ile 6.7 inç arası tüm akıllı telefonlarla uyumlu olan tutucu neredeyse tüm akıllı telefonlarla uyumludur. Kaydırmaz sabitleme mekanizması, yatay havalandırma ızgaralarına kolayca sabitlenerek titreşimlerden ve sallantılardan etkilenmeden akıllı telefonunuzu güvenli bir şekilde tutmaktadır.

Görüşünüzü Engellemez
Küçük boyutuyla kullanılmadığı zaman neredeyse fark edilmez ve sürüş sırasında görüşünüzü engellemez. Başka bir araç havalandırma deliğine takmak istiyorsanız rahatlıkla çıkarılabilir ve kullanımı saniyeler alır. Telefonunuzu tek elle takabilir veya çıkarabilirsiniz. Ayrıca, cihazınızın açısını ayarlamak, size çok zaman tasarrufu sağlamak ve size harika bir sürüş deneyimi sunmak için çok uygundur.

Geniş Uyumluluk
Bix BXCH3, iPhone 15, 14 Pro Max/ 14 Pro/ 14 Plus/ 13 Pro Max/ 13/13 mini için özel olarak tasarlanmıştır ve normal kablosuz telefon tutuculardan farklıdır. Arkadaki düğme yardımıyla telefon tutucunun klipsleri açılabilmektedir. Böylece ellerinizi serbest bırakmak için daha kullanışlıdır. iPhone 15’i 25 dakika içinde %30 oranında şarj edebilirsiniz. Entegre akıllı çip akıllı ısı yönetimini destekler ve böylece güvenli ve hızlı, verimli şarj hızı sağlar. Sıradan manyetik olmayan kılıf ve diğer kablosuz şarj destekleyen QI cep telefonları manyetik çekim halkası ile rahatlıkla kullanılabilir. Magsafe uyumlu bir kılıf kullanarak “wireless charge” özelliği bulunan ancak Magsafe özelliği olmayan telefonlarınızı şarj edebilirsiniz. (Hızlı şarj için lütfen QC veya PD hızlı şarjı destekleyen ve en az 18W
çıkışa sahip bir şarj adaptörü kullanın.)

Sıkıca Kavrayan Klipsler
Yeni yükseltilmiş çift kilit, sürüş sırasında tutucunun kaybolmadan düşmesini önler. Ürünün yapısı alüminyum malzemeye sahiptir. Ultra güvenli kaymaz kauçuk hem havalandırma ızgaranızı hem de telefonunuzu çizilmelere karşı korur. Dikey ve yatay havalandırma açıklığı için mükemmeldir. Güvenli manyetik kilit ve üçgen sabitlemeyle her zamankinden daha fazla sallanmaz.

Ürün Özellikleri

 • Model: BXCH3
 • SKU: BXCH3-BK
 • Kablosuz Şarj Desteği: Var
 • Tip: Araç Telefon Tutucu
 • Esnek Tasarım, 360° Döndürülebilir – Ayarlanabilir Açı
 • Giriş: 9V-2A, 5V-3A
 • Kablosuz Çıkış: 15W Max
 • Çalışma Sıcaklığı: -10°C – 40°C
 • Şarj Mesafesi: ≤8mm
 • Şarj Verimliliği: %73
 • EAN: 8681820513288
 • Renk: Siyah

Kullanım kılavuzu SVG Icon
Pdf dosya, ()

Ürün Özellikleri

Model

BXCH3

Giriş

9V-2A , 5V-3A

Renk

Siyah

Çıkış

15W

Kablosuz Şarj

Var