BX13HB Type-C HDMI USB PD Dönüştürücü Adaptör

Bix BX13HB Type-C HDMI USB PD dönüştürücü adaptör sayesinde Macbook vb. bilgisayarlarınızdan HDMI girişine sahip olan monitör ya da televizyonlara görüntü aktarımı sağlarken, USB 3.0 çıkışı üzerinden mobil cihazlarınızı şarj edebilir ve veri alışverişi gerçekleştirebilirsiniz. USB 3.0 desteği sayesinde anlık 5 Gbps’e kadar hızlı veri alışverişi gerçekleştirme imkanı sunar. Hem giriş hemde çıkış Type-C bağlantı noktası sayesinde kolaylıkla ve daha hızlı veri aktarımı sağlayabilirsiniz. Ayrıca HDMI çıkışı üzerinden 30Hz’de 4K, 60Hz’de 1080p çözünürlüktegörüntü akışı sağlayabilir. Herhangi bir sürücüye ihtiyaç duymadan tak-çalıştır olarak kullanabilirsiniz.

Ürünü şuradan al:

Resmi Distribütör

Açıklama

Bix BX13HB Type-C HDMI USB PD dönüştürücü adaptör sayesinde Macbook vb. bilgisayarlarınızdan HDMI girişine sahip olan monitör ya da televizyonlara görüntü aktarımı sağlarken, USB 3.0 çıkışı üzerinden mobil cihazlarınızı şarj edebilir ve veri alışverişi gerçekleştirebilirsiniz. USB 3.0 desteği sayesinde anlık 5 Gbps’e kadar hızlı veri alışverişi gerçekleştirme imkanı sunar. Hem giriş hem de çıkış Type-C bağlantı noktası sayesinde kolaylıkla ve daha hızlı veri aktarımı sağlayabilirsiniz. Ayrıca HDMI çıkışı üzerinden 30Hz’de 4K, 60Hz’de 1080p çözünürlükte görüntü akışı sağlayabilir. Herhangi bir sürücüye ihtiyaç duymadan tak-çalıştır olarak kullanabilirsiniz.Ürün Özellikleri:

  • Marka: Bix
  • Model: BX13HB
  • Renk: Beyaz
  • Giriş: Type-C
  • Çıkış: Type-C, HDMI, USB 3.0
  • Çözünürlük: UHD 2K/4K, 1080P
  • Veri Aktarım Hızı: 5 Gbps
  • Boyut: 75x38x16 mm

Kutu İçeriği:

  • 1 x Bix BX13HB Type-C HDMI USB PD Dönüştürücü Adaptör

Bix BX13HB TYPE-C HDMI USB PD Dönüştürücü Adaptör Adaptör Ne İşe Yarar?
Bix BX13HB Type-C HDMI USB PD Dönüştürücü Adaptör ile Type-C portuna sahip olan cihazlarınızı HDMI bağlantı noktası üzerinden televizyon ve monitörlere bağlayabilirsiniz. Ayrıca sahip olduğu USB 3.0 portu üzerinden veri transferi gerçekleştirebilir ya da şarj edebilirsiniz.

Bix BX13HB Type-C HDMI USB PD Dönüştürücü Adaptör Hangi Cihazlar İle Uyumludur?
Bix BX13HB Type-C HDMI USB PD Dönüştürücü Adaptör Type-C çıkışına sahip olan cihazlarla uyumlu biçimde kullanılabilir.

Kullanım kılavuzu SVG Icon
Pdf dosya, ()

Ürün Özellikleri

Model

BX13HB

Giriş

Type-C

Çıkış

Type-C, HDMI, USB 3.0

Çözünürlük

UHD 2K/4K, 1080P

Veri Aktarım Hızı

5 Gbps

Boyut

75 x 38 x 16mm

Renk

Gri