BX08CC 100W 5Gbps E-Mark Çipli Type-C to Type-C PD Şarj ve Data Kablosu 2 Metre Beyaz

Bix BX08CC 100W 5Gbps E-Mark Çipli Type-C to Type-C PD Şarj ve Data Kablosu, alüminyum malzemeden üretilen konnektör başlıkları dayanıklılığı daha fazla arttırarak daha uzun ömürlü bir kullanım sağlamaktadır. 2 metrelik uzunluğa sahiptir ve gelişmiş akıllı şarj teknolojisini kullanarak akıllı telefonunuzun aşırı şarj olmasını önleyerek sabit bir akım sağlar ve ısınmayı engeller. Böylece pil ömrünü uzatmaya yardımcı olur. Yalnızca telefon, tablet, akıllı saat, akıllı bileklik değil, aynı zamanda MacBook cihazlarınızda da güç kablosu olarak da kullanabilmenize olanak sağlar.

Ürünü şuradan al:

Resmi Distribütör

Açıklama

Bix BX08CC 100W 5Gbps E-Mark Çipli Type-C to Type-C PD Şarj ve Data Kablosu, 100W’a kadar akım ileten hızlı şarj desteği sayesinde Type-C bağlantı noktasına sahip olan cihazlarınızı şarj etmenize ve veri işlemlerinizi yapmanızı sağlar. Kaliteli yapıya sahip 2 metre uzunluğundadır ve E-mark sertifikasına sahiptir. E-mark çipi kablodaki akımın stabilitesini yükseltir ve kablonun iletim kalitesini daha çok arttırır. Bu kablo, iPhone cihazlarınızı da daha güvenli ve verimli bir şekilde şarj etmek için tasarlanmıştır. Ultra yumuşak dış gövde yapısına sahip olup bükülmelere ve kırılmalara karşı son derece dayanıklıdır. Alüminyum malzemeden üretilen konnektör başlıkları dayanıklılığı daha fazla arttırarak daha uzun ömürlü bir kullanım sağlamaktadır. 2 metrelik uzunluğa sahiptir ve gelişmiş akıllı şarj teknolojisini kullanarak akıllı telefonunuzun aşırı şarj olmasını önleyerek sabit bir akım sağlar ve ısınmayı engeller. Böylece pil ömrünü uzatmaya yardımcı olur. Yalnızca telefon, tablet, akıllı saat, akıllı bileklik değil, aynı zamanda MacBook cihazlarınızda da güç kablosu olarak da kullanabilmenize olanak sağlar. Apple 96W şarj cihazıyla kullanıldığında MacBook Pro 16 inç’i yalnızca 30 dakika içinde %40’a kadar şarj eder. (Bu, 60W kablolardan %58 daha hızlıdır.) Ayrıca hızlı şarjın yanında, Bix BX08CC, 5Gbps’ye kadar veri aktarım hızını destekleyerek dosyalarınızı ultra hızda transfer etmenizi sağlamaktadır.

100W Gücünde İnanılmaz Şarj!
Bix BX08CC 100W 5Gbps E-Mark Çipli Type-C to Type-C PD Şarj ve Data Kablosu, Power Delivery (PD) 3.0 ve PPS’yi destekler. Akıllı telefonlar, tabletler ve USB-C bağlantı noktasına sahip dizüstü bilgisayarlar için şarj gücü 100W’a kadar ulaşabilir. Hızlı şarj için, Type-C konnektörüne sahip cihazların ve şarj cihazlarının USB Power Delivery (USB PD) standartlarına uygun olması gerekir. Bu standartlar, cihazların güç akımı transferi için gereken güç seviyesini belirler ve bu sayede hızlı şarj mümkün olur. Hızlı şarj teknolojileri, cihazın modeline, bataryasının kapasitesine ve şarj cihazının güç akımına göre farklılık gösterebilir. Bazı cihazlar, standart bir şarj cihazı kullanılmadığında hızlı şarj özelliğini kaybedebilir veya düşük güç akımı sunan şarj cihazları ile hızlı şarj olmayabilir. Bu nedenle, hızlı şarj özelliği kullanmak isteyen kullanıcılar, cihazın ve şarj cihazının doğru bir şekilde uyumlu olmasına dikkat etmelidir. 100W destekleyen kablomuz sayesinde her yerde hızlı şarjdan faydalanabilirsiniz.

2 Metrelik Süper Uzun Kablo
2 metre uzunluğu sayesinde yatak odasında, koltukta, kütüphanede, ofiste hatta arabanın arka koltuğunda şarj ederken keyif alabilirsiniz. Olağanüstü esnekliği sayesinde çanta veya cebinizin içine konulduğunda bile düğüm oluşturmaz.

Verilerinizi Sorunsuz Aktarır
Şarj işlevinin yanı sıra veri aktarımı da sorunsuzdur. Fotoğraf ve müzik gibi veriler bu Type-C’den Type-C şarj kablosu ile kolayca aktarılabilir. 5Gbps hızıyla dosya transferinizi hızlandırır ve cihazlar arasında daha hızlı veri transferi yapmayı mümkün kılar. Not: Görüntü aktarımını desteklemez.

Ultra Dayanıklı Malzeme
Kaliteli kablo yapısı, uzun kullanımlar sonucu bükülüp kırılma ya da aşırı kullanımdan dolayı çok çabuk ısınma gibi olumsuz durumları önlemektedir. Kablonun esnekliğiyle birlikte bükülmelere ve aşınmalara dayanıklıdır.

Geniş Uyumluluk
iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max, Galaxy S24/S23/S22/S21/S20 Serisi, A14, A23, A34, A54, Pixel 7 Pro, Xperia 10 III, Steam Deck, Switch konsolları, Watch Series9, Watch Ultra 2, AirPods Pro (2. Nesil), iPad Pro 12.9 2022, iPad Mini 6, iPad Air 5, MacBook Air M2, Galaxy Tab S8, Surface Go 2, Surface Pro 7, Surface Book 3, MateBook vb. birçok Type-C girişli cihazla tam uyumlu olarak çalışmaktadır.

Ürün Özellikleri

  • Model: BX08CC
  • SKU: BX08CC-WT
  • Renk: Beyaz
  • Konnektör: Type-C to Type-C
  • Kablo Gücü: 20V-5A 100W max.
  • Veri Transfer Hızı: 5Gbps
  • Uzunluk: 2 Metre
  • Materyal: TPE
  • Kablo Çapı: 3.8mm
  • EAN: 8681820516869

Ürün Özellikleri

Model

BX08CC

SKU

BX08CC-WT

Renk

Beyaz

Konnektör

Type-C to Type-C

Güç

20V-5A 100W max.

Veri Aktarım Hızı

5Gbps

Uzunluk

2 Metre

Malzeme

TPE

EAN

8681820516869