BX06CL Type-C to Lightning iPhone 27W Örgülü LED Dijital Ekranlı Şarj ve Data Kablosu 1 Metre

Bix BX06CL Type-C to Lightning iPhone 27W Örgülü LED Dijital Ekranlı Şarj ve Data Kablosu ile Apple cihazlarınızı hızlı ve verimli bir şekilde şarj edebilir ve veri aktarımı sağlayabilirsiniz. LED göstergesi ile şık bir tasarıma sahiptir ve geliştirilmiş akıllı şarj teknolojisini kullanır. Bu sayede mobil cihazınızın aşırı şarj olmasını önler, sabit bir akım sağlar ve pil ömrünü uzun tutmaya yardımcı olur.

Ürünü şuradan al:

Resmi Distribütör

Açıklama

Bix BX06CL Type-C to Lightning iPhone 27W Örgülü LED Dijital Ekranlı Şarj ve Data Kablosu ile Apple cihazlarınızı hızlı ve verimli bir şekilde şarj edebilir ve veri aktarımı sağlayabilirsiniz. LED göstergesi ile şık bir tasarıma sahiptir ve geliştirilmiş akıllı şarj teknolojisini kullanır. Bu sayede mobil cihazınızın aşırı şarj olmasını önler, sabit bir akım sağlar ve pil ömrünü uzun tutmaya yardımcı olur. Çinko alaşım uç kısımları, örgülü kablo yapısı ile 5000 bükme testine dayanıklıdır. Kablo üzerinde bulunan dijital led gösterge sayesinde cihazınızın şarj edildiği sıradaki dolum gücünü rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Yeni nesil PD şarj adaptörleriniz ile birlikte kullanarak iPhone ve iPad tabletlerinizi sıradan şarj kablolarına göre daha hızlı şarj edebilirsiniz. Maksimum 9V 3A güç çıkışı ile şarj süresinden daha verimli bir şekilde tasarruf sağlar. Yüksek hızlı senkronizasyonu sayesinde 3 ampere kadar akım iletir ve 480 Mbps hızında veri aktarım hızına sahiptir.

Şarjı Anlık Takip Edin!
Kablo üzerindeki küçük led ekran, şarj gücünün kullanıcılar tarafından takip edilmesini sağlar. Bu dijital gösterge alanıyla cihazınızın şarj edildiği sıradaki dolum gücünü rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

27W Hızlı Şarj Kablosu
Bix BX04CL, iPhone ve iPad tabletlerinizi max 9V 3A akımda (27W) hızlı şarj eder. Bu hızlara ulaşmanızda kullandığınız şarj aleti ve telefonunuzun modeli çok önemli etkendir. Lightning girişli Apple ürünleri için üretilen Bix BX04CL şarj ve data kablosu veri aktarımı için ise 480Mbps’ye kadar hız sağlar.

Üst Düzey Kalite
Naylon örgülü kablo, güvenilir performans ve daha uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Premium yumuşak dokunuşlu malzemeyle ile kaplanmıştır ve 5000’den fazla bükülmeye test edilmiş olup, 4 kat daha uzun ömürlü olma özelliği sunar. 1 metre uzunluğu sayesinde yatak odasında, koltukta, kütüphanede, ofiste hatta arabanın arka koltuğunda şarj ederken keyif alabilirsiniz.

Korumalı Şarj
Yüksek saflıkta bakır çekirdek ve akıllı çipten üretilmiştir. Aşırı şarj koruması, sabit akım koruması, otomatik anahtarlama ve pil koruması, 3 ampere kadar hızlı şarjı destekleyebilir.

Geniş Uyumluluk
iPhone, iPad ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm Lightning cihazlarıyla uyumludur. iPhone14/13/13 Mini/13 Pro/12/12Pro/12 Pro Max/12 Mini/11/ 11 Pro/11 Pro Max/XS Max/XS/X/XR/8 Plus/8, iPad Pro/ iPad Air/ iPad, AirPods Pro. Standrad Şarj Hızı, iPhone 7/7 Plus/6s/6s Plus/6/6 Plus/SE/5s ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Model: BX06CL
SKU: BX06CL-DG
Uzunluk: 1 Metre
Çıkış: 9V-3A 27W max. (PD Hızlı Şarj)
Veri Aktarım Hızı: 480 Mbps
EAN: 8681820516722

Kullanım kılavuzu SVG Icon
Pdf dosya, ()

Ürün Özellikleri

Model

BX06CL

SKU

BX06CL-DG

Uzunluk

1 Metre

Çıkış

9V-3A 27W max. (PD Hızlı Şarj)

Veri Aktarım Hızı

480 Mbps

EAN

8681820516722