BX04CL Type-C to Lightning iPhone 27W Örgülü LED Işıklı Şarj ve Data Kablosu 1 Metre Gri

Bix BX04CL Type-C to Lightning 27W Örgülü LED Işıklı Şarj ve Data Kablosu, üzerindeki LED ışık ile şık bir tasarıma sahiptir ve geliştirilmiş akıllı şarj teknolojisini kullanır. Bu sayede mobil cihazınızın aşırı şarj olmasını önler, sabit bir akım sağlar ve pil ömrünü uzun tutmaya yardımcı olur. Lightning bağlantı noktasına sahip olan cihazlarınızı şarj etmenize ve veri işlemlerinizi yapmanızı sağlar. Yeni nesil PD şarj adaptörlerinizin Type-C çıkışını kullanarak lightning girişli telefon ve tabletlerinizi sıradan şarj kablolarına göre daha hızlı şarj edebilirsiniz. Maksimum 9V 3A güç çıkışı ile şarj süresinden daha verimli bir şekilde tasarruf sağlar. Yüksek hızlı senkronizasyonu sayesinde  3 ampere kadar akım iletir ve 480 Mbps hızında veri aktarım hızına sahiptir. Dayanıklı naylon örgülü kablosu esnek yapısı sayesinde rahatlıkla sarıp çantanızda taşıyabilirsiniz. Kablo etrafında bulunan örgülü fiber kumaş ile ek koruma ve esneklik sağlar.

Ürünü şuradan al:

Resmi Distribütör

Açıklama

Bix BX04CL Type-C to Lightning 27W Örgülü LED Işıklı Şarj ve Data Kablosu LED ışık ile şık bir tasarıma sahiptir ve geliştirilmiş akıllı şarj teknolojisini kullanır. Bu sayede mobil cihazınızın aşırı şarj olmasını önler, sabit bir akım sağlar ve pil ömrünü uzun tutmaya yardımcı olur. Lightning bağlantı noktasına sahip olan cihazlarınızı şarj etmenize ve veri işlemlerinizi yapmanızı sağlar. Yeni nesil PD şarj adaptörlerinizin Type-C çıkışını kullanarak lightning girişli telefon ve tabletlerinizi sıradan şarj kablolarına göre daha hızlı şarj edebilirsiniz. Maksimum 9V 3A güç çıkışı ile şarj süresinden daha verimli bir şekilde tasarruf sağlar. Yüksek hızlı senkronizasyonu sayesinde  3 ampere kadar akım iletir ve 480 Mbps hızında veri aktarım hızına sahiptir. Dayanıklı naylon örgülü kablosu esnek yapısı sayesinde rahatlıkla sarıp çantanızda taşıyabilirsiniz. Kablo etrafında bulunan örgülü fiber kumaş ile ek koruma ve esneklik sağlar.

Şık LED Gösterge
Bix BX04CL, karanlıkta kablonun yerinin tespit edilebilmesi için bir LED göstergesine sahiptir. Bu gösterge sadece akım verildiğinde zamanı gösterir ve akım kesilirse çok kısa süre içerisinde söner. Böylece şarj işleminin gerçekleşip gerçekleşmediğini kolayca takip edebilirsiniz. Direncinin düşük olması nedeniyle ısınmaz ve şarj sırasında sizin ve telefonunuzun güvenliğini sağlar.

27W Hızlı Şarj Kablosu
Bix BX04CL, iPhone ve iPad tabletlerinizi max 9V 3A akımda (27W) hızlı şarj eder. Bu hızlara ulaşmanızda kullandığınız şarj aleti ve telefonunuzun modeli çok önemli etkendir. Lightning girişli Apple ürünleri için üretilen Bix BX04CL şarj ve data kablosu veri aktarımı için ise 480Mbps’ye kadar hız sağlar.

Premium Kalite
Naylon örgülü kablo, güvenilir performans ve daha uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Premium yumuşak dokunuşlu malzemeyle ile kaplanmıştır ve 5000’den fazla bükülmeye test edilmiş olup, 4 kat daha uzun ömürlü olma özelliği sunar. 1 metre uzunluğu sayesinde yatak odasında, koltukta, kütüphanede, ofiste hatta arabanın arka koltuğunda şarj ederken keyif alabilirsiniz.

Geniş Uyumluluk
iPhone, iPad ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm Lightning cihazlarıyla uyumludur. iPhone14/13/13 Mini/13 Pro/12/12Pro/12 Pro Max/12 Mini/11/ 11 Pro/11 Pro Max/XS Max/XS/X/XR/8 Plus/8, iPad Pro/ iPad Air/ iPad, AirPods Pro. Standart Şarj Hızı, iPhone 7/7 Plus/6s/6s Plus/6/6 Plus/SE/5s ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Model: BX04CL
SKU: BX04CL -GY
Renk: Gri
Uzunluk: 1 Metre
Çıkış: 9V-3A 27W max. (PD Hızlı Şarj)
Veri Aktarım Hızı: 480 Mbps
EAN: 8681820516685

Ürün Özellikleri

Model

BX04CL

SKU

BX04CL -GY

Renk

Gri

Uzunluk

1 Metre

Çıkış

9V-3A 27W max. (PD Hızlı Şarj)

Veri Aktarım Hızı

480 Mbps

EAN

8681820516685