Bix Saiji G6 Ultimate Çekmeceli Notebook Tablet Laptop Çalışma Masası

Bix saiji G6 ultimate çekmeceli notebook tablet laptop çalışma masası, fonksiyonel tasarımı sayesinde koltuk ve hatta yatakta kullanıma uygundur. 650mm x 490mm x 9mm boyutları ile 17 inç’e varan dizüstü bilgisayarları, mouse ile birlikle rahatça kullanabilirsiniz. Masanın sol tarafında ufak bir çekmece bulunur. Burada mouse, USB kablo, kulaklık, kalem ve diğer küçük eşyalarınızı saklayabilirsiniz. Hafif ve dayanıklı tasarımı sayesinde rahat ve uzun ömürlü kullanım imkanı sunar.

Ürünü şuradan al:

Resmi Distribütör

Açıklama

Bix saiji G6 ultimate çekmeceli notebook tablet laptop çalışma masası, fonksiyonel tasarımı sayesinde koltuk ve hatta yatakta kullanıma uygundur. 650mm x 490mm x 9mm boyutları ile 17 inç’e varan dizüstü bilgisayarları, mouse ile birlikle rahatça kullanabilirsiniz. Masanın sol tarafında ufak bir çekmece bulunur. Burada mouse, USB kablo, kulaklık, kalem ve diğer küçük eşyalarınızı saklayabilirsiniz. Hafif ve dayanıklı tasarımı sayesinde rahat ve uzun ömürlü kullanım imkanı sunar.

Ürün Özellikleri:

  • Marka: Bix
  • Model: G6 Ultimate
  • Malzeme: MDF, alüminyum alaşım, ABS, Silikon
  • Boyut: 650mm x 490mm x 8mm
  • Ayak Uzunluğu: 300mm
  • Taşıma Kapasitesi: 30kg
  • Uyumluluk: 17inç’e kadar

Paket İçeriği:

  • 1 x Bix Saiji G6 Ultimate Çekmeceli Notebook Tablet Laptop Çalışma Masası

Bix Saiji G6 Ultimate Çekmeceli Notebook Tablet Laptop Çalışma Masası, Ne İşe Yarar?
Bix saiji G6 ultimate çekmeceli notebook tablet laptop çalışma masası, evinizin her köşesinde rahatlıkla kullanabileceğiniz, üzerinde aynı anda tablet, telefon ve uyumlu notebook cihazlarınızı barındırabileceğiniz bir tasarıma sahiptir. Dilediğiniz zaman üzerinde yemek yiyebilir ve ders çalışabilirsiniz.

Bix Saiji G6 Ultimate Çekmeceli Notebook Tablet Laptop Çalışma Masası, Üzerinde Hangi Notebook Cihazları Kullanabilirim?
Bix saiji G6 ultimate çekmeceli notebook tablet laptop çalışma masası, 17 inç boyutlara sahip notebook cihazları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Model

G6

Malzeme

MDF , alüminyum alaşım , ABS , Silikon

Yüzey Boyutu

650mm x 490mm x 8mm

Ayak Yüksekliği

300mm

Uyumluluk

17 inç laptop