Bix Saiji A6 Çok Fonksiyonlu Ayarlı Notebook Tablet Çalışma Masası

Bix Saiji A6 çok fonksiyonlu ayarlı notebook çalışma masası, çok işlevli bir iş istasyonu, ofis işleri için bir masa, televizyon izlemek için bir atıştırmalık tepsisi, yemek tarifi için tutucu, yatakta kullanım için bir dizüstü bilgisayar veya tablet standı olarak tercih edilebilir. Her iki yandaki iki otomatik kilit düğmesi, masanızın yüksekliğini 5 farklı yükseklik seviyesi arasında kolayca ayarlamanızı sağlar. Ek olarak, yüzey açısını 0-36° arası yine her iki yanda bulunan mandalları kullanarak ayarlayabilirsiniz. Alandan tasarruf sağlamak için katlanabilir bir şekilde tasarlanmıştır.

Ürünü şuradan al:

Resmi Distribütör

Açıklama

Bix saiji A6 çok fonksiyonlu ayarlı notebook çalışma masası, çok işlevli bir iş istasyonu, ofis işleri için bir masa, televizyon izlemek için bir atıştırmalık tepsisi, yemek tarifi için tutucu, yatakta kullanım için bir dizüstü bilgisayar veya tablet standı olarak tercih edilebilir. Her iki yandaki iki otomatik kilit düğmesi, masanızın yüksekliğini 5 farklı yükseklik seviyesi arasında kolayca ayarlamanızı sağlar. Ek olarak, yüzey açısını 0-36° arası yine her iki yanda bulunan mandalları kullanarak ayarlayabilirsiniz. Alandan tasarruf sağlamak için katlanabilir bir şekilde tasarlanmıştır.

Ürün Özellikleri:

  • Marka: Bix
  • Model: A6
  • Renk: Gri
  • Materyal: MDF, Alüminyum alaşım, ABS, Silikon
  • Boyut: 515*300*9mm
  • Ayak Uzunluğu: 240-320mm
  • Ayarlanabilir Açı: 0-36 derece

Paket İçeriği:

  • 1 x Bix Saiji A6 Çok Fonksiyonlu Ayarlı Notebook Çalışma Masası

Bix Saiji A6 Çok Fonksiyonlu Ayarlı Notebook Tablet Çalışma Masası, Ne İşe Yarar?
Bix saiji A6 çok fonksiyonlu ayarlı notebook çalışma masası, yüksekliği 5 kademeden oluşan 0-36° ayarlanabilir açısı ile konforunuza uygun şekilde kullanım imkanı sağlar. Geniş kullanım imkanı sağlayan A6 çalışma masası, hem notebook cihazlarınızı rahatlıkla kullanabilir hem de çocuklar için çalışma masası olarak kullanabilirsiniz.

Bix saiji A6 çok fonksiyonlu ayarlı notebook çalışma masası, Üzerinde Hangi Notebook Cihazları Kullanabilirim?
Bix saiji A6 çok fonksiyonlu ayarlı notebook çalışma masası, üzerinde 14 inç boyutlara sahip notebook cihazları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Model

A6

Malzeme

MDF , alüminyum alaşım , ABS , Silikon

Yüzey Boyutu

515*300*9mm

Ayak Yüksekliği

240-320mm

Ayarlanabilir açı

0-36 derece