Bix Cat8 40Gbps Veri Aktarım 2000MHz STP Ethernet Kablosu 10 Metre

✔ 40Gbps 2000MHz Süper Hız ✔ Bix C8S01 CAT 8 Ethernet kablosu, 5Gbps ve üzerini destekleyen cihazlarla eşleştirildiğinde 40Gbps’ye kadar hızları ve 2000MHz bant genişliğini destekler. Düzenli tarama, yükleme ve indirme, çevrimiçi oyun oynama ve HD video akışı vb. sırasında size süper pürüzsüz bir ağ getirin.

✔ 26AWG ve Üstün Performans ✔ Bix C8S01 CAT 8 Ethernet kablosu diğer 32AWG Ethernet kablosuyla karşılaştırıldığında, 26AWG Cat8, Amazon Alexa, Apple Siri, Google Home gibi AI akıllı ürünler için mükemmel bir şekilde uygun olan veri aktarımında daha kalın, çok daha hızlı ve kararlıdır. küçük veya orta ölçekli kurumsal LAN’lar için, özellikle veri merkezi anahtardan sunucuya bağlantılar için. Sağlam, yüksek hızlı ağ kablosuyla, veri aktarımında gecikme veya durma yaşamayacaksınız.

✔ Evrensel Uyumluluk ✔ Bix C8S01 CAT 8 internet kabloları, RJ45 konektörleri ile ağ anahtarları, bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, yönlendiriciler, ADSL, ağ adaptörleri, hub’lar, modemler, PS5, PS4, X-box 360, X-Box One, Switch ile evrensel olarak uyumludur, patch paneller ve diğer ağ cihazları.

✔ Dayanıklı ve Güvenilir ✔ Bix C8S01 CAT 8 ethernet kablosu, veri iletimi sırasında kaybı azaltmak için çok etkili olabilen, ağ hızını daha hızlı ve daha kararlı hale getiren saf bakır tel ve altın kaplama konektörlerle yapılmıştır. Sağlam pimli sağlam erkek-dişi konektörler de bu ağ kablosunu daha uzun ömürlü ve daha dayanıklı hale getirir.

✔ 24 AY GARANTİ ✔ BİX ÜRÜNLERİNİN TAMAMI; ARIZA DURUMUNDA 24 AY KOŞULSUZ DEĞİŞİM VE GARANTİ KAPSAMINDADIR.

Ürünü şuradan al:

Resmi Distribütör

Açıklama

 

Bix Cat8 40Gbps Veri Aktarım 2000MHz STP Ethernet Kablosu, 5Gbps ve üzerini destekleyen cihazlarla eşleştirildiğinde 40Gbps’ye kadar hız ve 2000MHz bant genişliğini desteklemektedir. Düzenli tarama, yükleme ve indirme, çevrimiçi oyun oynama ve HD video akışı vb. sırasında size süper pürüzsüz bir ağ deneyimi yaşatır.

Ürün Özellikleri

Konnektör

RJ45/Nikel Kaplama

Veri Aktarım Hızı

10Gbps

Bant Genişliği

500Mhz

İletken

Bakır

Kalıplama

PVC

Renk

Siyah

Kablo

STP

Kablo Uzunluğu

10 Metre