Bix Cat6A Slim 10Gbps Veri Aktarım 500MHz UTP Ethernet Kablosu 8 Metre

✔ Yüksek Performanslı İnternet Kablosu ✔ Bix CAT6A 32 AWG bakır kablolu Ethernet kablosu, PC’ler, bilgisayar sunucuları, yazıcılar, yönlendiriciler, anahtar kutuları, ağ medya oynatıcıları, NAS, VoIP telefonları, PoE cihazları ve daha fazlası gibi LAN ağ bileşenleri için evrensel bağlantı sağlar.

✔ 10Gbps 500Mhz Yüksek Hız ✔ Bix CAT6A Gigabit ethernet kablosu, 500MHz’e kadar bant genişliğini ve 10Gbps veri iletim hızını destekler ve çevrimiçi oyunlar, İnternette gezinme, çevrimiçi HD video akışı, yükleme, indirme ve daha fazlası için sabit ağ hızı sağlar.

✔ Yüksek Kalite ile Daha Güvenilir ✔ Bix CAT6A Ethernet Kablosu, veri iletimi sırasında kaybı azaltmak için çok etkili olabilen saf bakır tel ve altın kaplama bakırdan yapılmıştır, ağ kablosunu her zaman yüksek performansta tutar.

✔ Evrensel Uyumluluk ✔ RJ45 Konektörü ile BixCAT 6A Ethernet kablosu bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, modemler, yönlendiriciler, PS5, PS4, PS3, X-Box 360, X-Box One, Switch, ağ anahtarları, ADSL, ağ adaptörleri, hub’lar ile uyumludur.  Ayrıca Cat5e, Cat5 ile tamamen geriye dönük uyumlu olabilir.

✔ 24 AY GARANTİ ✔ BİX ÜRÜNLERİNİN TAMAMI; ARIZA DURUMUNDA 24 AY KOŞULSUZ DEĞİŞİM VE GARANTİ KAPSAMINDADIR.

Ürünü şuradan al:

Resmi Distribütör

Açıklama

 

Bix Cat6A Slim 10Gbps Veri Aktarım 500MHz UTP Ethernet Kablosu, PC, bilgisayar sunucuları, yazıcılar, yönlendiriciler, anahtar kutuları, ağ medya oynatıcıları, NAS, VoIP telefonları, PoE cihazları ve daha fazlası gibi LAN ağ bileşenleri için evrensel bağlantı sağlar. 500MHz’e kadar bant genişliğini ve 10Gbps veri iletim hızını destekler. Çevrimiçi oyunlar, internette gezinme, HD video akışı, yükleme, indirme ve daha fazlası için sabit ağ hızı sağlar. Bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, modemler, yönlendiriciler, PS5, PS4, PS3, X-Box 360, X-Box One, Switch, ağ anahtarları, ADSL, ağ adaptörleri, HUB’lar ile uyumludur. Ayrıca Cat5e, Cat5 ile tamamen geriye dönük uyumlu olabilir. Çapı yalnızca 2,8 mm olup diğer kablolara göre daha incedir.

Ürün Özellikleri

Konnektör

RJ45/Nikel Kaplama

Veri Aktarım Hızı

10Gbps

Bant Genişliği

500Mhz

İletken

Bakır

Kalıplama

PVC

Renk

Siyah

Kablo Türü

UTP

Kablo Uzunluğu

8 Metre