Bix Cat6A 10Gbps Veri Aktarım 500MHz STP Ethernet Kablosu 2 Metre

✔ Gigabit Ethernet Kablosu ✔ Bix CAT6A Ethernet kablosu, 10000Mbps’ye kadar veri aktarımın ve 500MHz bant genişliğini destekler. Oyun oynamak, çevrimiçi video akışı yapmak, indirmek, yüklemek vb. için mükemmel bir seçimdir.

✔ 10Gbps 500Mhz Yüksek Hız ✔ Bix CAT6A Gigabit ethernet kablosu, 500MHz’e kadar bant genişliğini ve 10Gbps veri iletim hızını destekler ve çevrimiçi oyunlar, İnternette gezinme, çevrimiçi HD video akışı, yükleme, indirme ve daha fazlası için sabit ağ hızı sağlar.

✔ Yüksek Kalite ile Daha Güvenilir ✔ Bix CAT6A ethernet kablosu, 26AWG saf bakır tel ve altın kaplama konektörlerden yapılmıştır. Veri iletimi sırasındaki kayıpları azaltmak, ağ kablosunu her zaman yüksek performansta tutmak çok etkili olabilir.

✔ Evrensel Uyumluluk ✔ RJ45 Konektörü ile Bix CAT6A Ethernet kablosu bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, modemler, yönlendiriciler, PS5, PS4, PS3, X-Box 360, X-Box One, Switch, ağ anahtarları, ADSL, ağ adaptörleri, hub’lar ile uyumludur.  Ayrıca Cat5e, Cat5 ile tamamen geriye dönük uyumlu olabilir.

✔ 24 AY GARANTİ ✔ BİX ÜRÜNLERİNİN TAMAMI; ARIZA DURUMUNDA 24 AY KOŞULSUZ DEĞİŞİM VE GARANTİ KAPSAMINDADIR.

Ürünü şuradan al:

Resmi Distribütör

Açıklama


 

Bix Cat6A 10Gbps Veri Aktarım 500MHz STP Ethernet Kablosu, 10000Mbps’ye kadar veri aktarımı ve 500MHz bant genişliğini desteklemektedir. Oyun oynamak, çevrimiçi video akışı yapmak, indirmek, dosya yüklemek vb. için mükemmel bir seçimdir. 26AWG saf bakır tel ve altın kaplama konektörlerden yapılmıştır. Veri iletimi sırasındaki kayıpları azaltmak, ağ kablosunu her zaman yüksek performansta tutmak çok etkili olabilir. Bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, modemler, yönlendiriciler, PS5, PS4, PS3, X-Box 360, X-Box One, Switch, ağ anahtarları, ADSL, ağ adaptörleri, HUB’lar ile uyumludur. Ayrıca Cat5e, Cat5 ile tamamen geriye dönük uyumludur.

Ürün Özellikleri

Konnektör

RJ45/Nikel Kaplama

Veri Aktarım Hızı

10Gbps

Bant Genişliği

500Mhz

İletken

Bakır

Kalıplama

PVC

Renk

Siyah

Kablo Türü

STP

Kablo Uzunluğu

2 Metre