BXSC1CC 60W Type-C to Type-C Silikon Şarj ve Data Kablosu 1.2 Metre Mavi

Bix BXSC1CC 60W Type-C to Type-C Silikon Şarj ve Data Kablosu, 1.2 metrelik uzunluğa sahiptir ve gelişmiş akıllı şarj teknolojisini kullanarak akıllı telefonunuzun aşırı şarj olmasını önleyerek sabit bir akım sağlar. Böylece pil ömrünü uzatmaya yardımcı olur. Yalnızca telefon, tablet, akıllı saat, akıllı bileklik değil, aynı zamanda MacBook cihazlarınızda da güç kablosu olarak da kullanabilmenize olanak sağlar. Bix BXSC1CC, 480 Mbps’ye kadar veri aktarım hızını da desteklemektedir.

Ürünü şuradan al:

Resmi Distribütör

Açıklama

Bix BXSC1CC 60W Type-C to Type-C Silikon Şarj ve Data Kablosu, 60 W’a kadar akım ileten hızlı şarj desteği sayesinde Type-C bağlantı noktasına sahip olan cihazlarınızı şarj etmenize ve veri işlemlerinizi yapmanızı sağlar. Ultra yumuşak silikon dış gövde yapısına sahip olup bükülmelere ve kırılmalara karşı oldukça dayanıklıdır. Alüminyum malzemeden üretilen konnektör başlıkları dayanıklılığı daha fazla arttırarak daha uzun ömürlü bir kullanım sağlamaktadır. 1.2 metrelik uzunluğa sahiptir ve gelişmiş akıllı şarj teknolojisini kullanarak akıllı telefonunuzun aşırı şarj olmasını önleyerek sabit bir akım sağlar. Böylece pil ömrünü uzatmaya yardımcı olur. Yalnızca telefon, tablet, akıllı saat, akıllı bileklik değil, aynı zamanda MacBook cihazlarınızda da güç kablosu olarak da kullanabilmenize olanak sağlar. Bix BXSC1CC, 480 Mbps’ye kadar veri aktarım hızını da desteklemektedir.

PD Desteğiyle Gücü Hissedin
Bix BXSC1CC Type-C to Type-C Kablo, Power Delivery (PD) 3.0 ve PPS’yi destekler. Akıllı telefonlar, tabletler ve USB-C bağlantı noktasına sahip dizüstü bilgisayarlar için şarj gücü 60W’a kadar ulaşabilir. iPhone 15’i 30 dakika içinde %0’dan %60’a kadar şarj edebilmektedir.

Verilerinizi Sorunsuz Aktarır
Şarj işlevinin yanı sıra veri aktarımı da sorunsuzdur. Fotoğraf ve müzik gibi veriler bu Type-C to Type-C şarj kablosu ile kolayca aktarılabilir. Not: Görüntü aktarımını desteklemez.

Ultra-Soft Silikon Yapısı
Silikonlu yapısı, standart şarj kablolarındaki uzun kullanımlar sonucu bükülüp kırılma ya da aşırı kullanımdan dolayı çok çabuk ısınma gibi olumsuz durumları önlemektedir. Kabloda kullanılan silikon malzemesi sayesinde, bükülmelere ve aşınmalara dayanıklıdır. Yapılan testler sonucunda 10000+ bükülmeye dayanabilir olduğu kanıtlanmıştır.

Dört Farklı Renk Seçeneği
Bix BXSC1CC, mavi, lavanta, mercan ve beyaz olmak üzere birbirinden muhteşem 4 farklı renk seçeneğine sahiptir. Şarj işleminize şıklık katacak bu renklerden tercihinizi yapın ve hızlı PD şarjın keyfini çıkarın!

Geniş Uyumluluk
iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max, Galaxy S23/S22/S21/S20 Serisi, A14, A23, A34, A54, Pixel 7 Pro, Xperia 10 III, Steam Deck, Switch konsolları, Watch Series9, Watch Ultra 2, AirPods Pro (2. Nesil), iPad Pro 12.9 2022, iPad Mini 6, iPad Air 5, MacBook Air M2, Galaxy Tab S8, Surface Go 2, Surface Pro 7, Surface Book 3, MateBook vb. birçok Type-C girişli cihazla tam uyumlu olarak çalışmaktadır.

Ürün Özellikleri

  • Model: BXSC1CC
  • SKU: BXSC1CC-BL
  • Renk: Mavi
  • Konnektör: Type-C to Type-C
  • Kablo Malzemesi: Silikon
  • Kablo Gücü: 20V-3A 60W Max (PD Hızlı Şarj)
  • Veri Transfer Hızı: 480Mbps
  • Kablo Çapı: 3.8mm
  • Uzunluk: 1.2 metre
  • EAN: 8681820513264

Kullanım kılavuzu SVG Icon
Pdf dosya, ()

Ürün Özellikleri

Model

BXSC1CC

SKU

BXSC1CC-BL

Renk

Mavi

Konnektör

Type-C to Type-C

Malzeme

Silikon

Şarj Gücü

20V-3A 60W Max (PD Hızlı Şarj)

Veri Aktarım Hızı

480Mbps

Kablo Uzunluğu

1.2 Metre