BXCC241 Type-C to Type-C 240W USB-IF Metal Başlıklı Örgülü Şarj & Data Kablosu 1.8 Metre

Bix Type-C to Type-C 240W Hi-Speed Örgülü Şarj ve Data Kablosu, çok fonksiyonlu özelliği sayesinde 480MB/s veri aktarımının yanında 240W gücünde şarj desteği sağlamaktadır. 240W ‘a kadar hızlı şarj desteği sayesinde güçlü bir şarj cihazını kullanarak Macbook Pro 16 inç dizüstü bilgisayarınızı yaklaşık iki saatte şarj edebilirsiniz.

Ürünü şuradan al:

Resmi Distribütör

Açıklama

Bix Type-C to Type-C 240W Hi-Speed Örgülü Şarj ve Data Kablosu, çok fonksiyonlu özelliği sayesinde 480MB/s veri aktarımının yanında 240W gücünde şarj desteği sağlamaktadır. 240W ‘a kadar hızlı şarj desteği sayesinde güçlü bir şarj cihazını kullanarak Macbook Pro 16 inç dizüstü bilgisayarınızı yaklaşık iki saatte şarj edebilirsiniz. Başlıca Macbook 2020/2019/2018/2017/2016, Macbook Pro, Air, iMac, iMac Pro, Huawei MateBook 13, Huawei MateBook 14, Dell XPS13 XPS15, HP Spectre, EliteBook, Lenovo Carbon X1, ThinkPad X1, Samsung NoteBook, Razer Blade, Docking Station, Hard Drive, eGPU, vb. ile uyumluluğu bulunmaktadır. Xiaomi, Huawei ve daha fazla markanın akıllı telefonlarıyla, tabletleriyle, en güncel Samsung S serisi ve Type-C portla üretilen iPhone 15 ile tam uyumlu çalışmaktadır.

Metalik Başlıklar ve Örgülü Kablo
Örgülü kablo yapısı, kablonun dayanıklılığını artırırken aynı zamanda dolaşmayı ve karışmayı en aza indirir. Günlük kullanımda daha uzun ömürlü bir deneyim sunarak kablo bakımını minimuma indirir. Entegre akıllı çip teknolojisi, kablodaki şarj ve veri transferini optimize ederken aynı zamanda güvenliği sağlar. Akıllı çip, cihazınızın ihtiyaçlarına uygun hızlı ve güvenilir bir performans sunar. Metalik konnektörler dayanıklılığı iki katına çıkartır. Böylelikle hem dayanıklılığı artırır hem de modern bir görünüm sunar. Bu malzeme, kabloyu günlük kullanımın getirdiği aşınmalara karşı korurken aynı zamanda estetik bir tasarım sunar.

Ürün Özellikleri

  • Model: BXCC241
  • Giriş/Çıkış: Type-C to Type-C
  • Renk: Siyah
  • Çıkış Gücü: 240W
  • Veri Aktarım Hızı: 480Mbps
  • Uzunluk: 1.8 Metre
  • Malzeme: Metalik + Naylon örgülü
  • USB-IF onaylı
  • Aşırı Sıcaklık Korumalı

Kullanım kılavuzu SVG Icon
Pdf dosya, ()

Ürün Özellikleri

Model

BXCC241

Renk

Gri , Siyah

Uzunluk

1.8 Metre

Malzeme

Metalik + Naylon örgülü

Bağlantı Arabirimi

Type-C to Type-C

Toplam Çıkış Gücü

240W

Veri Aktarım Hızı

480Mbps