Bix Açık ve Kapalı Alanlar için Şarj Edilebilir Sivrisinek Kovucu Kamp Lambası, Ultraviyole LED Elektronik Zapper, Taşınabilir Fenerli, IPX6 Su Geçirmez Böcek Kovucu – KL-01.

GÜÇLÜ SİVRİSİNEK KORUMASI: Bix KL-01, sinir bozucu sivrisinekler, gnatlar veya diğer zararlı böcekler olmadan açık hava ve veranda zamanınızın tadını çıkarmanızı sağlar. Aynı zamanda iç mekanlarda da kullanılabilir! Şarj edilebilir kablosuz sivrisinek kovucuya takın, açın ve keyfinize bakın. Evde veya açık alanda sivrisineklere, sineklere veya zararlı böceklere hoşça kal deyin.

KABLOSUZ VE ŞARJ EDİLEBİLİR: Bix KL-01 şarj edilebilir olup herhangi bir güç kablosu veya pil değiştirme gerektirmez. Tamamen şarj olduğunda LED göstergesi kırmızıdan yeşile döner, böylece cihazınızın hazır olup olmadığını daha kolay anlamanızı sağlar. KL-01 kendi Micro USB Şarj Kablosu ile birlikte gelir ve 36 saate kadar kullanılabilir.

HERKES İÇİN GÜVENLİ: Sivrisinek tuzakları, çevre dostu bir alternatif olup, böcek spreyi kullanma ihtiyacını ortadan kaldırır. Artık toksik böcek spreyleri veya kimyasalları ailenizi ve evcil hayvanlarınızı etkileme endişesi oluşturmaz. İç mekan sivrisinek tuzakları, böcekleri elektrikle kovup yok eder ve güvenli, plastik bir kasa içinde çocuklarınızın ve evcil hayvanlarınızın güvende olmasını sağlar.

ÇOK YÖNLÜ SİNEK KOVUCU: Masa üzerine yerleştirilebilir veya pratik geri çekilebilir askı kancası sayesinde asılabilir! Benzersiz ve pratik tasarımı aynı zamanda bir ışık kaynağı olarak da kullanılabilir. 3 seviyeli LED ile her durum için mükemmel parlaklık seviyesi sağlar.

24 AY GARANTİ: BİX ÜRÜNLERİNİN TAMAMI; ARIZA DURUMUNDA 24 AY KOŞULSUZ DEĞİŞİM VE GARANTİ KAPSAMINDADIR.

Ürünü şuradan al:

Resmi Distribütör

Açıklama

Kullanım kılavuzu SVG Icon
Pdf dosya, ()

Ürün Özellikleri

Dahili Pilin Özellikleri

3.7V , 2000mAh Polimer Liytum Batarya

Voltaj/Akım Giriş

5V/ 1A

Şarj Süresi

Yaklaşık 3 Saat

Fener LED’i

1W , 2835 SMD , 6000-6500K

UV LED

0.06W , Φ5mm