ADP-04 Type-C to Micro USB ve USB 3.0 Dönüştürücü Adaptör Seti

Bix ADP-04 Type-C Micro USB ve USB 3.0 Dönüştürücü Adaptör ile Type-C girişine sahip olan mobil cihazlarınızı Micro-USB kablolarınız ile rahatlıkla şarj ve data aktarımı yapabilirsiniz, Type-C girişine sahip olan cihazlarınıza mouse, klavye, yazıcı ve sabit disklerinizi bağlayabilirsiniz. Type-C USB 3.0 Dönüştürücü üzerinde bulunan USB 3.0 desteği sayesinde 5GB’a kadar yüksek hızlı veri aktarımı sağlar. Küçük boyuta sahip olması nedeniyle kolayca yanınızda taşıyabilirsiniz. Herhangi bir sürücü yüklemenize gerek kalmadan tak-çalıştır olarak kullanabilirsiniz.

Ürünü şuradan al:

Resmi Distribütör

AçıklamaBix ADP-04 Type-C Micro USB ve USB 3.0 Dönüştürücü Adaptör ile Type-C girişine sahip olan mobil cihazlarınızı Micro-USB kablolarınız ile rahatlıkla şarj ve data aktarımı yapabilirsiniz, Type-C girişine sahip olan cihazlarınıza mouse, klavye, yazıcı ve sabit disklerinizi bağlayabilirsiniz. Type-C USB 3.0 Dönüştürücü üzerinde bulunan USB 3.0 desteği sayesinde 5GB’a kadar yüksek hızlı veri aktarımı sağlar. Küçük boyuta sahip olması nedeniyle kolayca yanınızda taşıyabilirsiniz. Herhangi bir sürücü yüklemenize gerek kalmadan tak-çalıştır olarak kullanabilirsiniz.

Ürün Özellikleri:

Ürün Tipi: Dönüştürücü
Model: ADP-04
Malzeme: Alüminyum

Kutu İçeriği:
1 x Bix ADP-04 Type-C Micro USB ve USB 3.0 Dönüştürücü Adaptör

Bix ADP-04 Type-C Micro USB ve USB 3.0 Dönüştürücü Adaptör Ne İşe Yarar?
Bix ADP-04 Type-C Micro USB ve USB 3.0 Dönüştürücü Adaptör, yeni nesil Type-C girişe sahip telefonlarınızı Micro-USB kablolar ile şarj edebilmenizi, Type-C girişine sahip olan cihazlarınıza mouse, klavye, yazıcı ve sabit disklerinizi bağlamanıza olanak sağlar.

Bix ADP-04 Type-C Micro USB ve USB 3.0 Dönüştürücü Adaptör Hangi Telefonlar İle Uyumludur?
Bix ADP-04 Type-C Micro USB ve USB 3.0 Dönüştürücü Adaptör adaptörü Type-C çıkışına sahip olan tüm mobil cihazlarla uyumluluğu bulunmaktadır.

 


Kullanım kılavuzu SVG Icon
Pdf dosya, ()

Ürün Özellikleri

Model

ADP-04

Malzeme

Aluminyum

Ürün Tipi

Dönüştürücü